گیمان متولد شد

رسانه تخصصی دنیای گیم، سینما، تکنولوژی و سرگرمیسرانجام گیمان راه‌اندازی شد. پروژه‌ای که مدت‌ها روی آن کار می‌کردیم و توانستیم با تلاش بسیار، آن را به شما عرضه کنیم.

 

شاید ایده پردازی و صحبت در مورد راه‌اندازی یک رسانه‌ی جدید در حوزه‌ی سرگرمی، آن هم در دل مجموعه‌ی بزرگ شاتل‌لند، به یک سال پیش برسد، اما پس از تلاش‌های فراوان و شکل‌دهی به چشم‌اندازی که مد نظر داشتیم، حالا اولین گام خود را برداشتیم. سال‌ها است که انواع و اقسام وب‌گاه‌ها و مجلات اینترنتی در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی و سرگرمی فعالیت می‌کنند و جوابگوی طیف بسیار بزرگی از سلایق مختلف هستند. کاربران و علاقه‌مندان به دنیای گیم، سینما، کامیک بوک و هر چیزی که به این سرگرمی‌ها مربوط باشد، در دنیایی که دسترسی به اینترنت بسیار راحت است، به دنبال مطالب و محتواهایی جذاب هستند. گیمان نه با شعار وجود پر کردن خلا بسیار زیاد در حوزه رسانه‌ای، بلکه به هدف تکمیل و برداشتن گامی بلند به سمت و سویی کاملا جدید و نو پا به این عرصه گذاشته است.

رسانه‌ی گیمان قصد دارد تا به نوعی اولین رسانه‌ی رسمی با پشتوانه‌ای محکم و استوار در حوزه‌ی گیم و سرگرمی باشد که توانایی ارائه‌ی محتوایی استاندارد و همگام با پیشرفت‌های روز دنیا را دارد. دنیایی که امروزه بیش از پیش وابسته به محتوای ویدیویی و به خصوص شبکه‌های اجتماعی است. گیمان در دل مجموعه‌ی بزرگ شاتل‌لند به دنیا آمده که یکی از برترین سرویس‌های تماشای فیلم و سریال به نام نماوا را در اختیار دارد که همین مسئله می‌تواند گواه این باشد که گیمان هم در مسیر تولید محتوای ویدیویی، می‌تواند گام‌های بلندی بردارد.

گیمان برای هر آنچه که در خود به شما ارائه می‌دهد، شخصیتی قائل است. کاربران می‌توانند با مراجعه به پروفایل ویژه‌ی هر بازی، به هر آنچه که مربوط به بازی مورد علاقه‌شان است دست پیدا کنند. ما سعی کردیم تا بتوانیم هر بخش را با بهترین دسترسی ممکن پیاده‌سازی کنیم که می‌تواند تجربه‌ی بسیار خوبی را برای مخاطبان ایجاد کند. بخش بررسی بازی‌ها دارای ساختاری تمام صفحه با دسترسی راحت به تماشای ویدیو و مطالعه‌ی مطلب است و به طور همزمان می‌توان به سایر بخش‌های مربوط به بازی مد نظر نگاهی انداخت.

بخش پروفایل بازی‌ها

بخشی که شاید بیشتر به چشم بیاید، گیمان تی‌وی‌ است. علاقه‌ی ما به تولید و عرضه‌ی محتوای ویدیویی سبب شده تا فکرهای ویژه و بلندپروازانه‌ای در این بخش داشته باشیم و به جای داشتن یک بخش ساده ویدیویی، ماهیت آن را به یک شبکه‌ی ویدیویی اینترنتی شبیه کردیم. گیمان در نظر دارد تا در آینده‌ای نزدیک، با پیروی و نگاه به استانداردهای بزرگان این حوزه در دنیا، اقدام به تولید شوهای گیمینگ و سرگرمی با حضور تحریریه‌ی خود و افراد شاخص و مطرح این حوزه کند. برنامه‌های بسیاری در دست تولید است که مطمئنا با توجه به سلیقه‌ی شما مخاطب عزیز توسعه پیدا می‌کنند.

ما در ایران هستیم و ایران، فعال‌ترین کشور در زمینه ساخت و توسعه‌ی بازی‌های ویدیویی در خاورمیانه است. مسئله‌ی بزرگی که ما نیز باید به آن توجه ویژه کنیم. گیمان در ادامه‌ی راه خود، به محصولات ایرانی و بازی‌سازان مستقل کشور نگاه کاملی خواهد داشت، خبرهای مرتبط با صنعت بازی‌های رایانه‌ای ایران را پوشش می‌دهد و بدون هیچ دید متمایزکننده‌ای، بازی‌های مختلف از هر سازنده‌ای را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد.

همانطور که اشاره کردیم، گیمان در بخش‌های دیگر سرگرمی مانند سینما و تلویزیون نیز فعال خواهد بود. شما می‌توانید داغ‌ترین خبرهای سینما و تلویزیون را در گیمان دنبال کنید یا نقد و بررسی متنی و ویدیویی فیلم‌ها و سریال‌های روز دنیا را مشاهده کنید. به واسطه‌ی هم‌خانواده بودن با سرویس نماوا، نگاه ویژه‌ای به محتوای این سایت نیز می‌اندازیم و برنامه‌های جالبی برای آن در نظر داریم.

 

بررسی فیلم سینمایی Life

تکنولوژی و مباحث فناوری، بی‌ربط با دنیای سرگرمی به خصوص بازی‌های ویدیویی نیستند. پی‌سی بازهای قهار، ارتباط تنگاتنگی با سخت‌افزارها دارند. علاقه‌مندان به گجت‌های گوناگون، از گوشی‌های هوشمند تا ابزارهای پوشیدنی، همگی موضوعاتی هستند که گیمان به آنها نیز نگاه ویژه خواهد داشت. ما به شما می‌گوییم که چه سیستم‌هایی خریداری کنید، به نقد و بررسی سخت‌افزارها و گجت‌ها می‌پردازیم و در قالب متن و ویدیو، به آگاه‌سازی شما کمک می‌کنیم.

 

گیمان در ابتدای راه خود قرار دارد و نیاز به حمایت و نگاه شما برای رشد هر چه بیشتر دارد. دیدگاه‌های شما و بازخوردهایی که به دستمان می‌رسانید، می‌تواند گیمان را روز به روز کامل‌تر کند، اما هدف ما رسیدن به یک نقطه و تمام نیست. گیمان همیشه در حال توسعه است و همیشه به پیشرفت، بهینه‌سازی بخش‌ها و افزودن امکانات جدید فکر می‌کند.

منبع:
برچسبها: |


۱۷ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.