تماشا کنید: ۵ دقیقه از گیم پلی بازی The Evil Within 2

ترس در انتظار شماست!

نویسنده   یاشار فتحعلی زاده  |

تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی The Evil Within 2 عرضه شده است که ما را با یک هیولای سه سر آشنا می‌کند. با گیمان همراه شوید.

باید قبول کرد که بازی‌های در سبک ترس طی سال‌های اخیر کمی به سمت اکشن رفتند؛ اما بازی که توانست در کنار یک گیم‌پلی غنی، ترس و وحشت را نیز به گیمر ارائه دهد بازی The Evil Within بود.

خوشبختانه دنباله‌ای نیز برای این بازی در دست ساخت است و اخیرا تریلری از بازی The Evil Within 2 منتشر شده که ۵ دقیقه از گیم‌پلی بازی را به همراه دارد.

در این تریلر با یک هیولا روبه‌رو می‌شویم که متشکل از تکه‌های مختلفی از اعضای بدن است، در دست چپ او مارهایی وجود دارد و به دست راست او نیز یک تیغه اره نصب شده است تا شما را با استفاده از تیغه به دو تکه کند. این هیولا سه سر دارد و صدای خنده‌های دیوانه‌وار او ترس گیمر را بیشتر می‌کند.

آنچه در ادامه خواهید دید از گیم‌پلی بازی ضبط شده است و درواقع قسمتی از دموی بازی خواهد بود که در رویداد PAX به گیمرها و علاقه‌مندان به بازی The Evil Within 2 ارائه می‌شود.

طبق وعده‌هایی که سازنده بازی داده است در بازی The Evil Within 2 شاهد امکان شخصی‌سازی بیشتری خواهیم بود که شامل سلاح‌های مختلف می‌شود. همچنین از خطی بودن داستان تا حد بسیاری کاسته شده است و دشمنان موجود بازی نیز تنوع بیشتری خواهند داشت.

انتظار می‌رود که The Evil Within 2 در ۲۱ مهر برای کنسول‌های خانگی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه شخصی عرضه شود. از تماشای تریلر لذت ببرید.


منبع pcgamer

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.