تماشا کنید: ۱۱ دقیقه از گیم پلی بازی Cuphead

بازی با طعم نقاشی آب رنگ

نویسنده   یاشار فتحعلی زاده  |

امروز در خلال رویداد PAX West ویدیویی از گیم‌پلی بازی Cuphead منتشر شد که تماشای آن خالی از لطف نیست. با گیمان همراه شوید.

بازی Cuphead را می‌توان یکی از جاه‌طلبانه‌ترین بازی‌هایی خواند که در نسل جدید بازی‌های مدرن معرفی شده است. در حالی که اکثر بازی‌ها به سمت دنیای سه‌بعدی با جزئیات و گرافیک هرچه شبیه‌تر به دنیای واقعی رفته‌اند با بازی روبه‌رو هستیم که بیشتر شبیه به نقاشی‌های کودکانه و کارتون‌های قدیمی است.

در تریلر می‌شود بخش آموزشی و همچنین فروشگاه موجود در بازی را مشاهده کرد. علاوه بر تریلر، تصاویری نیز از بازی گرفته شده است که در انتهای مقاله می‌توانید آنها را مشاهده کنید. آنچه بیش از هر چیز جلب توجه می‌کند گرافیک و طراحی جالب بازی Cuphead است.

طبق گفته توسعه دهندگان برای ساخت هر صحنه از بازی از ۸ لایه نقاشی آب رنگ استفاده شده است تا بتوانند با استفاده از آنها به محیط بازی عمق ببخشند. برای مثال می‌شود به ابرها اشاره کرد که از سه لایه مختلف با سرعت‌های متفاوت استفاده شده است. در بعضی از صحنه‌ها نیز تعداد لایه‌ها به ۱۲ عدد می‌رسد.

تمام بخش‌های بازی به‌صورت دستی نقاشی شده‌اند که درنهایت مجموع آنها به ۱۲۰۰۰۰ فریم رسیده است. در ادامه می‌توانید ویدیوی گیم‌پلی بازی Cuphead‌ را مشاهده کنید. انتظار می‌رود این بازی ۷ مهر برای کنسول خانگی ایکس‌باکس وان و رایانه شخصی عرضه شود.


منبع dualshockers

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.