تماشا کنید: صحبت‌های سازندگان درباره‌ی بازی Wolfenstein 2: The New Colossus

ماشین جنگی آلمان نازی را متوقف کرده و آمریکا را نجات دهید!

نویسنده   سورنا رضایی  |

استودیو ماشین‌گیمز اخیراً ویدئوی جدیدی از بازی مورد انتظار Wolfenstein 2: The New Colossus منتشر کرده است. در ادامه با گیمان همراه باشید.

در جدیدترین ویدئوی منتشر شده از بازی Wolfenstein 2: The New Colossus، جِرک گاستافسون و جِنز ماتیس که به‌ترتیب به‌عنوان تهیه‌ کننده اجرایی و کارگردان در پروژه‌ی ساخت بازی حضور دارند، درباره‌ی شرایط جهان و اتفاقاتی که پس از نسخه‌ی نخست رخ داده است، صحبت می‌کنند. با توجه به صحبت‌های ایندو، داستان بازی در سال ۱۹۶۱ دنبال می‌شود و در این زمان، چهارده سال از اشغال آمریکا توسط آلمان نازی می‌گذرد. همچنین تمامی کشورهای جهان به جز یک منطقه‌ی کوچک در قاره‌ی آفریقا تحت سلطه‌ی نازی‌ها قرار گرفته‌اند. اما نسخه‌ی دوم پیرامون آزادسازی آمریکا توسط شخصیت اصلی بازی، جوزف ویلیام بلازکویچ و همراهانش است که این اتفاق می‌تواند باعث ایجاد یک جنبش در سراسر جهان شده و در نهایت شکست نیروهای نازی را به‌همراه داشته باشد (البته نمی‌توان با اطمینان سخن گفت اما احتمالاً این جمله‌ی سازندگان را باید اشاره به قسمت سوم این سری دانست که درباره‎‌ی آزادسازی یکی دیگر از مناطق مهم جهان خواهد بود).

سازندگان بازی در ادامه‌ درباره‌ی تاثیرانی که اشغال آمریکا توسط آلمان نازی بر زندگی مردم گذاشته است، صحبت می‌کنند؛ برای مثال، زبان انگلیسی به تدریج در حال فراموشی است و همچنین شهر نیواورلئان نیز به یک شهر یهودی نشین تبدیل شده است. در پایان لازم به ذکر است که این بازی در تاریخ بیست‌وهفتم اکتبر (پنجم آبان ماه) برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. وظیفه‌ی انتشار این بازی نیز برعهده‌ی بتسدا سافتورک قرار دارد.


منبع VG247

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.