تماشا کنید: مبارزه با یک باس در جدیدترین گیم‌پلی Middle-Earth: Shadow of War

نازگول‌ها وارد می‌شوند

نویسنده   سورنا رضایی  |

شرکت برادران وارنر و استودیو مونولث پروداکشنز اخیراً ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی Middle-Earth: Shadow of War منتشر کردند. در ادامه با گیمان همراه باشید.

علی‌رغم اینکه بازی Middle-Earth: Shadow of War، بازی مورد انتظاری محسوب می‌شود اما تاکنون تبلیغات و بازاریابی خوبی برای آن صورت نگرفته است. البته این وضعیت با انتشار یک خبر از سوی سازندگان بازی در استودیو مونولیث بسیار بدتر شد. سازندگان بازی در یکی از بیانیه‌های خود اعلام کردند که در این بازی از پرداخت‌های درون برنامه‌ای استفاده شده است. این خبر بازخوردهای منفی بسیاری را از سوی گیمران دریافت کرد، زیرا پرداخت‌های درون برنامه‌ای معمولاً برای عناوین آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند، نه یک بازی تک نفره‌ و داستان محور.

با این وجود، بازی Middle-Earth: Shadow of War همچنان در لیست انتظار بسیاری از گیمران قرار دارد. اما اخیراً ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی منتشر شده است که مبارزه‌ با یکی از باس‌ها، یعنی نازگول را به‌نمایش می‌گذارد. نازگول یکی از شناخته‌ شده‌ترین و البته ترسناک‌ترین شخصیت‌های دنیای تالکین است. نازگول پیش از اینکه سارون با حلقه‌های قدرت او را به دام انداخته و تحت کنترل خود بگیرد، یکی از ۹ پادشاه سرزمین‌های میانه بوده است.

شخصیت نازگول نقش بسیاری مهمی در سری کتاب‌های The Lord of the Rings ایفا می‌کند. همچنین این شخصیت یکی از اولین آنتاگونیست‌هایی است که فردو در مسیر داستان با آن روبرو می‌شود. اما اگر با روند داستانی این سری بازی‌های Middle-Earth آشنایی ندارید، باید بگوییم که داستان Shadow of War دنباله‌ای برای قسمت اول بوده و اتفاقات آن نیز بین The Hobbit و The Lord of the Rings رخ می‌دهد.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Middle-Earth: Shadow of War در تاریخ دهم اکتبر (هجدهم مهر ماه) برای سه پلتفرم‌ پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


منبع Gamingbolt

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.