مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

کنسول SNES Classic برای پیش خرید دوباره در دسترس قرار می‌گیرد

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

به تازگی مدیر شعبه آمریکا شرکت نینتندو صحبت‌هایی را در خصوص اتمام موجودی کنسول SNES Classic انجام داده و از طرفداران خواسته تا در دسترس قرار گرفتن دوباره آن صبر پیشه کنند.

بعد از این که موجودی کنسول SNES Classic تنها چند دقیقه پس از قرار گرفتن برای پیش فروش به اتمام رسید، طرفداران منتظر بودند تا از راه حل‌های نینتندو در خصوص اتمام موجودی کنسول مذکور مطلع شوند. حال رئیس شعبه آمریکا این شرکت، رجی فیس ام، در طی مصاحبه‌ای اخیر خود خبر از تولید دوباره این کنسول داد و از طرفداران درخواست کرد که برای خرید SNES Classic کمی صبر پیشه کنند و مبلغی بیشتر از ۸۰ دلار را به وبسایت‌های حراجی و سودجو پرداخت نکنند زیرا این کنسول به زودی برای پیش خرید دوباره در دسترس قرار می‌گیرد.

اتمام سریع پیش فروش SNES Classic باعث شده بود تا طرفداران فکر کنند که به مانند NES Classic موجودی این کنسول به اتمام رسیده و دیگر از پیش فروش دوباره خبری نیست. با این حال رجی فیس ام دلیل اصلی اتمام موجودی را خرده فروشی‌های بازی و غیر قابل کنترل بودن آن‌ها بیان کرده و به طرفداران این اطمینان را داده است که در خصوص SNES Classic هیچ مشکلی در خصوص موجودی وجود نخواهد داشت. او در این خصوص گفته است:

من شدیدا از طرفداران خواستارم که برای خرید SNES Classic از سایت‌های فرعی و حراجی‌ها مبلغ زیادی را پرداخت نکنند. قیمت نهایی این کنسول ۸۰ دلار بوده و به زودی برای پیش خرید دوباره در دسترس قرار می‌گیرد.

رجی فیس ام در ادامه صحبت‌های خود در خصوص اتمام موجودی این کنسول اشاره کرده که هدف شرکت نینتندو این نیست که با جلوگیری از دسترس قرار گرفتن دوباره این کنسول برای پیش خرید اصطلاحا «وضعیت کمبود موجودی مصنوعی» را به وجود بیاورد. او گفته که شیوه‌ نگاه نینتندو به تولید دوباره کنسول‌های کلاسیک خود کاملا متفاوت از رقباهایش است و تمام تلاش این شرکت تولید دوباره مقدار فراوانی از SNES Classic است تا در پیش خرید بعدی مشکلی پیش نیاید.

این موضوع خوشحال کننده است که نینتندو از مشکلاتش در خصوص عرضه کنسول NES Classic درس گرفته و طرفداران برای خرید دوباره SNES Classic با مشکلات فراوانی روبرو نخواهند شد.


منبع Gamespot
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.