مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

آیا NetherRealm می‌تواند اعتماد پی‌سی گیمران را جلب کند؟

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

به نظر می‌رسد پی‌سی گیمران به زودی می‌توانند بازی Injustice 2، ساخته تحسین شده استودیو NetherRealm، را انجام دهند.

به راحتی می‌توان گفت که تمامی بازی‌های مبارزه‌ای که توسط استودیو NetherRealm ساخته شده‌اند چندان سابقه‌ای خوبی بر روی پلتفرم پی‌سی نداشته‌اند. آثاری از جمله Mortal Kombat 9 ،Injustice: Gods Among Us با مشکلات گوناگونی در زمینه‌ اجرا بر روی این پلتفرم روبرو بوده‌اند. حتی نسخه سه گانه Mortal Kombat که هم‌اکنون در شبکه استیم فروخته می‌شود به هیچ وجه بر روی ویندوز ۱۰ اجرا نمی‌شود! با این حال باز هم هیچکدام از بازی‌های مذکور به پای نسخه پی‌سی Mortal Kombat 10 که یک فاجعه به تمام معنا بود نمی‌رسند. در دسترس نبودن بخش چند نفره بازی در اکثر مواقع، بروزرسانی‌های نامنظم و عملکرد بسیاری ضعیف این اثر در اکثر بخش‌ها، باعث خشم بسیاری از کاربران استیم شده بود. همین مسائل باعث شد تا استودیو NetherRealm به طور کل ساخته جدید و تحسین شده خود، Injustice 2، را برای این پلتفرم محبوب عرضه نکند.

حال اخیرا شعبه فرانسه فروشگاه آمازون نسخه پی‌سی این بازی را بدون هیچ اطلاعات اضافی لیست کرده است. ماجرا به این جا ختم نمی‌شود و دیگر خرده فروشی بزرگ بازی در اروپا یعنی وبسایت Game Mania نه تنها بازی را همراه با کاور رسمی نسخه پی‌سی لیست کرده بلکه کاربران می‌توانند به راحتی بازی را پیش خرید کنند! از آن‌جایی که تاکنون بسته‌الحاقی گوناگونی برای Injustice 2 منتشر شده می‌توان انتظار داشت که نسخه پی‌سی شامل تمامی آن‌ها باشد.

شاید دلیل مشکلات فراوان نسخه پی‌سی بازی‌های NetherRealm را این مورد دانست که در اکثر مواقع پورت آثار این استودیو بر عهده تیم دیگری قرار می‌گیرد. برای مثال وظیفه ساخت نسخه پی‌سی Mortal Kombat 10 بر عهده استودیو High Voltage قرار داشت که نتیجه یک فاجعه به تمام معنا بود. امیدواریم حداقل در بازی Injustice 2 خود سازندگان اصلی وظیفه ساخت نسخه پی‌سی را بر عهده بگیرند و شاهد یک پورت عالی برای این پلتفرم باشیم.


منبع VG247


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.