مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

کنترلرهایی با طرح زلدا و ماریو

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

شرکت PowerA به تازگی از دو کنترلر بسیار زیبا، که توسط شرکت نینتندو نیز تایید شده‌اند، برای کنسول نینتندو سوییچ رونمایی کرد.

دارندگان نینتندو سوییچ که به دنبال کنترلرهای جدید برای کنسول خود می‌گردند به زودی گزینه‌های متنوعی را در پیش روی خود خواهند داشت. به تازگی PowerA، که به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده لوازم جانبی برای کنسول‌های مختلف شناخته می‌شود، از دو کنترلر جدید خود برای نینتندو سوییچ رونمایی کرد. جالب است بدانید که شرکت نینتندو نیز این دو محصول را به صورت رسمی تایید کرده است. شرکت PowerA برای طراحی این دو کنترلر بسیار زیبا ار بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild و سری سوپر ماریو (Super Mario) الهام گرفته است. از دیگر نکات این کنترلر می‌توان به آنالوگ‌های قابل تعویض و یک سیم سه متری اشاره کرد.

نکته بسیار جالب این است که هر یک از این کنترلر با قیمت بسیار مناسب ۳۰ دلار قابل خریداری است.  با این حال در مقام مقایسه با کنترلر Pro که توسط خود نینتندو برای سوییچ عرضه شده، PowerA از قرار دادن ویژگی‌هایی همچون NFC برای خواندن آمیبوها و ویژگی HD Rumble در کنترلرهای خود خودداری کرده است.

شرکت PowerA اعلام کرده که این دو کنترلر در تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۶ (۲۳ اکتبر) عرضه خواهند شد و از همین لحظه نیز از وبسایت‌هایی همچون آمازون قابل پیش خرید هستند.


منبع Gamespot
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.