مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

شایعه‌ای جدید در مورد هنرپیشه نامدار هالیوود!

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

جدیدترین گزارش‌ها حاکی از آن است که لئوناردو دی‌کاپریو برای بازی در فیلم زندگینامه استن لی ابزار تمایل کرده است. با گیمان همراه باشید.

چندی پیش استودیوی فاکس قرن بیستم اعلام کرد که یک فیلم اکشن کمدی را با مضمون دوران جوانی استن لی (سردبیر سابق کمپانی مارول کامیکس) به روی پرده نقره‌ای سینما خواهد برد. چندان دور از انتظار نیست که یکی از ستارگان مطرح هالیوود در آینده‌ی نزدیک در نقش این اسطوره بلندآوازه صنعت کمیک استریپ ظاهر شود. به‌تازگی، استن لی نظر خود را در مورد این موضوع بیان کرده است.

در جدیدترین کنفرانس سالانه کمپانی Hasbro، یکی از خبرنگاران نظر استن لی را در مورد تولید فیلم زندگینامه‌ی او جویا شد. لی خاطر نشان کرد که قبلاً این موضوع به ذهنش خطور کرده است و خودش تمایل دارد که لئوناردو دی‌کاپریو نقش دوران جوانی او را بازی کند. وی در این باره می‌گوید:

باور کنید یا نه، من چند ماه پیش راجع به این موضوع با لئوناردو دی‌کاپریو صحبت کرده‌ام. او در همسایگی من زندگی می‌کند. به نظر او، بازی در فیلم زندگینامه‌ی من بسیار جالب و لذت بخش خواهد بود. من هم به لئوناردو گفتم که از او برای بازی در این فیلم تست خواهم گرفت. به هر حال باید مطمئن شوم که از عهده‌ی انجام این کار برخواهد آمد.

اگر شایعه‌ی مربوط به حضور دی‌کاپریو در فیلم زندگینامه جوکر نیز به حقیقت بپیوندد، بسیار شگفت‌زده خواهیم شد.

در حال حاضر، لئوناردو دی‌کاپریو و هیچ یک از فیلمسازان هالیوود در مورد تولید فیلم زندگینامه‌ی استن لی اظهار نظر نکرده‌اند. با توجه به اینکه لی سابقه اعلام خبرهای ضد و نقیض را در کارنامه‌ی خود دارد، در مورد صحت اظهارات اخیر او نیز جای تردید باقی مانده است. فعلاً باید چهره‌ی دی‌کاپریو را با چهره‌ی دوران جوانی استن لی مقایسه کنیم تا شاید بتوانیم وجه تشابه میان آنها را پیدا کنیم.


منبع io9


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.