سازندگان Journey از بازی Sky برای پلتفرم iOS در کنفرانس اپل رونمایی کردند

ایجاد ارتباط و همکاری مهمترین انگیزه سازندگان Sky

نویسنده   مونا شایقی  |

بازی Sky، محصول جدید استویو سازنده بازی Journey در انحصار کمپانی اپل خواهد بود. با گیمان همراه باشید.

چیزی حدود ۵ سال پیش استودیوی مستقل Thatgamecompany با توسعه بازی Journey موفق شد توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. این بازی با تصاویر و موسیقی منحصر به فردش به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های مستقل تبدیل شد، اما پس از آن دیگر شاهد فعالیتی از سوی تیم سازنده آن نبودیم.

به تازگی در جریان رویداد معرفی سری جدید تلفن‌های هوشمند اپل، استودیوی دت‌گیم‌کمپانی، از بازی جدید خود به نام Sky رونمایی کرد. همانطور که بازی Journey تنها در انحصار کنسول‌های سونی بود، بازی Sky نیز به صورت انحصاری برای دستگاه‌های مختلف اپل مانند iPhone، iPad یا Apple TV عرضه خواهد شد.

بازی جدید این استودیو ریتمی شبیه به آثار قبلی آن‌ها دارد و این بار بازیکن را به ماجراجویی‌های شاعرانه‌ای در آسمان دعوت خواهد کرد. به گفته سازندگان بازی Sky یک ماجراجویی رومانتیک است که گشت و گذار در محیط‌های باشکوه و سرشار از المان‌های مینیمال را به مخاطبان ارائه خواهد داد.

همچنین در برنامه پرسش و پاسخ بازی، ژنوا چن، مدیر استودیو، توضیح داد که هدف این بازی برقراری ارتباط و همکاری افراد با یکدیگر است و این دلیلی اصلی تغییر پلتفرم آن‌ها بوده است. وی در این زمینه گفت:

 بازی Sky چند سالی است که در حال توسعه است. پس از عرضه بازی Journey، مخاطبان زیادی از لذت انجام این بازی با همسر، کودکان و خانواده خود برای ما نوشتند و از ما خواستند بازی‌ای بسازیم که آن‌ها بتوانند به همراه یکدیگر آن را تجربه کنند. ما می‌خواستیم که افراد بیشتری بازی‌های ما را دوست داشته باشند و این انگیزه‌ای شد که ایده آن‌ها را بیشتر کند و کاو کنیم. نتیجه این بود که محصول بعدی ما برای پلتفرم موبایل ساخته شد تا افراد بیشتری از سراسر جهان به آن دسترسی داشته باشند.

بازی Sky در فصل زمستان برای دستگاه‌های iPhone، iPad و Apple TV مبتنی بر iOS منتشر خواهد شد.


منبع aotf
برچسبها ||

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.