مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

فروش بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds باعث تعجب سازندگان آن شده است!

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

به تازگی سازنده بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds اشاره کرده که چندان به موفقیت این بازی در زمینه فروش اطمینان نداشته است.

به تازگی برندان گرین (Brendan Greene) که بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds را خلق کرده در طی مصاحبه‌ای اشاره کرده که استودیو Bluehole چندان به موفقیت‌های این بازی در زمینه فروش اطمینان نداشته است. او اشاره کرده که Bluehole بیش بینی می‌کرده که این بازی در سال اول عرضه خود نهایتا ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار نسخه فروش داشته باشد. در حالی که بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در طی پنج هفته اول عرضه خود بیش از ۲ میلیون نسخه فروخت که این مقدار حتی بیشتر از انتظارات برندان گرین، فروش ۱ میلیون نسخه در ماه اول، بوده است.

گرین در مصاحبه با وبسایت Polygon در این خصوص گفته است:

افراد کار کشته و خوش سابقه‌ای به ما می‌گفتند که ساخته‌مان در نهایت چیزی مابین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار نسخه در سال اول عرضه بفروشد اما زمانی که PlayerUnknown’s Battlegrounds به فروش یک میلیون نسخه‌ای رسید بسیاری از افراد نمی‌توانستند این موضوع را باور کنند و این مورد باعث تعجب و شگفتی بسیاری شده بود.

با این حال این اثر حتی از بالاترین انتظارت گرین نیز عبور کرد و تا این لحظه PlayerUnknown’s Battlegrounds بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروخته و رکورد کاربران فعال یک بازی در استیم را شکسته است.


منبع VG247


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.