مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

شروع روند بازاریابی بازی Red Dead Redemption 2 توسط راک استار

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

به تازگی راک استار نظر سنجی عمومی را در خصوص Red Dead Redemption 2 برگزار کرده و در آن نظر گیمران را در خصوص بازی جویا شده است.

سال ۲۰۱۰ بود که شرکت بزرگ راک استار (Rockstar) اثر وسترن و جهان باز خود را با نام Red Dead Redemption به بازار عرضه کرد. ساخته‌ای که سریعا با تحسین‌های فراوان منتقدین همراه و به عنوان یکی از بهترین بازی‌های تاریخ جای خود را در قلب بسیاری از گیمران باز کرد. بعد از گذشت هفت سال بالاخره در  اواخر ۲۰۱۶ بود که ادامه رسمی این اثر تحت عنوان، Red Dead Redemption 2 معرفی و قرار شد که این بازی در پاییز سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های نسل هشتمی عرضه شود. با این حال متاسفانه مدتی قبل بود که راک استار اعلام کرد که برای رسیدن به کیفیت مورد انتظار خود از بازی Red Dead Redemption 2 این اثر تا اوایل سال ۲۰۱۸ تاخیر خورده است.

از زمان معرفی رسمی Red Dead Redemption 2 تاکنون به جز یک تریلر کوتاه هیچ اطلاعات خاصی از بازی منتشر نشده است. با این حال به نظر می‌رسد که راک استار به شکل آهسته‌ای روند تبلیغات بازی را شروع کرده و این کار را با یک نظر سنجی عمومی در خصوص این اثر آغاز کرده است.

نظر سنجی برگزار شده توسط راک استار کاملا عادی بوده و در آن سوالاتی ساده‌ای از این قبیل که چطور مخاطب با این بازی آشنا شده یا برنامه‌ای برای خرید این بازی دارد یا خیر و برخی موارد دیگر مطرح شده است. از آنجایی که راک استار چندان علاقه‌ای برای حضور در نمایشگاه‌ها و رویداد‌های گوناگون ندارد امیدارم که در طی چند ماه آینده حداقل شاهد یک تریلر از گیم‌پلی این اثر باشیم.

اگر روند ساخت بازی طبق برنامه ریزی‌های انجام شده به پیش برود احتمالا Red Dead Redemption 2 در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی به بازار عرضه شود.


منبع Segmentnext


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.