مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

جیمز گان از گذشته مضحک و تلخ راکت خبر می‌دهد...

نویسنده   دانیال شیخی  |

طبق‌ آخرین اطلاعات منتشر شده به‌زودی گذشته تاریک جونده پشمالو، جهش‌یافته ژنتیکی فاش می‌شود. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با گیمان همراه باشید.

مطمئناً اگر سری فیلم‌های نگهبانان کهکشان را تماشا کرده باشید با این موجود پشمالو و جهش‌یافته ژنتیکی که راکت نام دارد آشنا هستید. بر اساس گفته‌های جیمز گان در رسانه ام‌سی‌یو به زودی گذشته و ریشه‌های تاریک شخصیت کامیک راکت به روی پرده می‌رود.

جیمز گان در طی صحبت‌های وی با ام‌سی‌یو در مورد ریشه‌های بالقوه راکت اظهار داشت:

به‌زودی در «ساگاهای» بعدی با شخصیت راکت و جای که از آن آمده است آشنا خواهیم شد. حقیقت اصلی نسبت به کمیک‌ها کمی متفاوت خواهد بود. البته تاکنون هم در مورد این شخصیت اطلاعات زیادی می‌دانیم اما وقتی که با حقایق بیشتری روبه‌رو شویم کمی داستان تاریک‌تر خواهد شد و به خوبی کامیک نخواهد بود.

البته مقداری از این اطلاعات تاکنون به بیرون درز کرده: «ابتدا ریشه‌های شکل‌گیری کمیک شخصیت راکت بازمی‌گردد به تحقیقات با هدف ساختن موجود هیبریدی و هوشمند برای مراقبت کردن از بیماران در یک مستعمره متروکه…» به نظر شما آیا چنین داستان مضحکی برای یکی از قهرمان داستان فیلم قابل قبول است؟!

اگر بسیار علاقه‌مند به ادامه‌ٔ داستان راکت، نگهبان کهکشان، هستید به‌زودی حقیقت‌های زیادی در مورد گذشته او فاش می‌شود که پیشنهاد می‌کنیم از دست ندهید.


منبع Gamesradar


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.