مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

لیام نیسون: دوران نقش‌های قهرمانانه‌ام به پایان رسیده است

نویسنده   سورنا رضایی  |

لیام نیسون، یکی از برترین بازیگران حال حاضر هالیوود که در فیلم‌های اکشن پرطرفداری هنرنمایی کرده، قصد دارد تا این ژانر را کنار بگذارد. در ادامه با گیمان همراه باشید.

البته عمده محبوبیت لیام نیسون در سال‌های اخیر، به‌خاطر ایفای نقش در فیلم‌های اکشنی همچون Taken ، Non-Stop و Run All Night بوده است. با این‌حال، او در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کرد که دوران نقش‌های قهرمانانه‌اش به پایان رسیده است. او که در جشنواره‌ی بین المللی فیلم تورنتو حضور داشته، در مصاحبه‌اش با اسکای نیوز توضیح داد که علی‌رغم تصمیم گیری‌اش، همچنان پیشنهاد برای ایفای نقش‌های اکشن برای او ارسال می‌شوند:

همچنان پول‌های بسیاری خوبی برای ایفای نقش‌های اکشن به من پیشنهاد می‌دهند که در پاسخ به آن‌ها می‌گویم: دوستان، شصت‌وپنج سال سن دارم!

او در ادامه‌ی صحبت‌های خود توضیح داد که بازگشتش برای ایفای نقش در فیلم‌های اکشن در دهه‌ی ششم زندگی‌اش کاملاً اتفاقی بوده و همچین قصدی نداشته است. علاوه بر این، احتمالاً تنها دو فیلم اکشن دیگر بازی خواهد کرد که فیلم‌برداری یکی از آن‌ها به‌تازگی به‌پایان رسیده است:

فیلم‌برداری یکی از فیلم‌هایم به‌پایان رسیده است. این فیلم در ژانویه اکران می‌شود. احتمالاً در یک فیلم دیگر هم نقش آفرینی می‌کنم که پایان کارِ من خواهد بود؛ البته پایانی برای ایفای نقش در فرانچایزهایی همانند Taken.

در سال ۲۰۰۸ و با نقش آفرینی در فیلم Taken، لیام نیسون وارد عرصه‌ی فیلم‌های اکشن شد. این فیلم که لوک بسون وظیفه‌ی تهیه‌ کنندگی و نویسندگی آن را برعهده داشت، با صرف هزینه‌ی بیست‌وشش میلیون دلار، به فروشی ۲۲۶ میلیون دلاری در سراسر جهان دست یافت. همین موفقیت نیز باعث شد تا دو دنباله‌ در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۵ برای آن ساخته شود.

اما فیلمی که نیسون در مصاحبه‌ی خود به آن اشاره کرد، فیلم The Commuter است. این فیلم اکشن، چهارمین همکاری نیسون و جوم کالت-سرا پس از ساخت فیلم‌های Unknown، Non-Stop و Run All Night محسوب می‌شود.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.