مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

به‌تازگی یوبی‌سافت بازی اول‌شخص شوتر، Atomega را معرفی کرد

نویسنده   دانیال شیخی  |

چندی‌ پیش شرکت یوبی‌سافت از بازی جدید Atomega که توسط استودیو یوبی‌سافت رفلکشنز تولید می‌شود، رونمایی کرد. 

بازی به سبک چند نفره و شوتر اول شخص برنامه‌ریزی شده و تیم سازنده عنوان Grow Home وظیفه ساخت این بازی را به عهده گرفته است. بازی در ۱۹ سپتامبر امسال، ۶ روز دیگر به انتشار می‌رسد و از محیط فانتزی بهره‌ می‌برد. در این بازی نقش یک Exoform، آخرین نوع جانور زنده در کهکشان‌ها که ترکیبی از انسان و روبات هست را بر عهده دارید. با کشتن مردم در کهکشان از بازی لذت ببرید!

در طی مسابقات این بازی توده‌های بزرگ جمع‌آوری کنید تا اگزوفرم شما تکامل یابد. ابتدا در بازی بسیار کوچک و کم قابلیت خواهید بود ولی در طی نوبت‌های ۱۰ دقیقه‌ای مسابقات می‌توانید به‌قدری توده و جعبه جمع‌آوری کنید تا به یک اُمگا بزرگ تبدیل شوید.

این بازی تنها برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و با قیمت ۱۰ دلار در دسترس گیمرها قرار می‌گیرد. ایده بازی نو هست و امیدواریم بازخورد‌های مناسبی را به همراه داشته باشد. بر اساس سابقه کاری استودیو سازنده، استودیو Reflective، بازی‌های نظیر Grow Home و Grow Up، بازی Atomega ‌می‌تواند یکی دیگر از بازی‌های بی‌نظیر این استودیو باشد.

سیستم مورد نیاز بازی نیز اعلام شده؛ این بازی خواستار سیستم خیلی قوی از بازی‌بازان نیست و در سطح میان‌رده گرافیکی قرار دارد.

حداقل سیستم مورد نیاز

  • Intel Core i3-550 @3.0 GHz or AMD FX 4100 @3.6GHz
    ۴GB RAM
    Nvidia GeForce GTX 660 2GB VRAM یا AMD HD7750 2GB VRAM

حداکثر سیستم مورد نیاز

  • Intel i5-2400 @3.1 GHz or AMD FX-8350 @4.0GHz
    ۶GB RAM
    Nvidia GeForce GTX760 4GB VRAM یا AMD R9 280X 3GB VRAM

یوبی‌سافت باری دیگر با بازی جدید به عرصه گیم‌های فانتزی آنلاین وارد شد. امید می‌رود به وسیله این بازی طرفداران سری بازی‌های فانتزی بتوانند دلی از عزا دربیاورند.
۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.