مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

اپل‌ پارک به گونه‌ای طراحی شده که از انرژی 100 درصد تجدیدپذیر تغذیه می‌شود

نویسنده   ندا سلیمیان  |

کمپانی اپل در جریان کنفرانس ۱۲ سپتامبر، بالاخره از مقر جدید خودش رونمایی کرد و در ادامه می‌خواهیم نگاهی به آن داشته باشیم.

کوپرتینویی‌ها دنیای فناوری را با گوشی‌های جدیدشان یعنی آیفون ۱۰، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس فرا گرفته‌اند؛ اما خبری که کنفرانس ۱۲ سپتامبر با آن آغاز شد، افتتاح رسمی مقر جدید اپل موسوم به اپل پارک بود.

این مقر که به دلیل شباهتش به سفینه‌های فضایی از مدت‌ها پیش مورد توجه رسانه‌ها و طرفداران اپل قرار داشت، در ماه آوریل به روی کارمندان اپل بازگشایی شد و در روز معرفی آیفون‌های جدید، میزبان صدها خبرنگار و گزارشگر بود که قصد داشتند از آن تصاویر دقیق‌تر و متفاوتی به ثبت برسانند. با وجود این‌که تصاویر گرفته شده توسط پهپادها از اپل پارک در فضای مجازی بسیار منتشر شده، اما نگاه دقیق و نزدیک به آن از روی زمین می‌تواند برای خیلی از طرفداران این شرکت جذاب‌تر باشد.

بد نیست بدانید که مراسم رونمایی از محصولات جدید اپل در مرکز همایش جدید استیو جابز برگزار شد. این مرکز ۱۰۰۰ نفر گنجایش دارد و در محوطه‌ای بیرون از آنچه شبیه به سفینه فضایی به نظر می‌رسد ساخته شده است.

در درون مرکز همایش جدید استیو جابز، آسانسوری شیشه‌ای به چشم می‌خورد که دید بسیار خوبی به طبیعت زیبای اپل پارک دارد. اپل پارک که ایده اصلی آن توسط استیو جابز مطرح شده بود، بیش از ۲۶۰ هزار متر مربع مساحت دارد و بیشترین تعداد پانل‌های متشکل از شیشه‌های خمیده در دنیا در ساخت آن به کار رفته است. تمامی افرادی که وارد اپل پارک می‌شوند، به سقف‌های آینه‌ای و شیشه‌ای این فضا جذب خواهند شد.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اپل پارک، تغذیه آن از انرژی ۱۰۰ درصد پاک و تجدیدپذیر است. هم‌چنین قرار است در مرکز مربوط به بازدیدکنندگان این مقر، تجربه واقعیت افزوده برای نمایش امکانات و فضاهای اپل پارک و طراحی آن ارایه داده شود. قطعاً یک اپل استور بسیار بزرگ نیز در این مرکز وجود دارد که شما را به خرید محصولات اپل دعوت خواهد کرد.

اپل پارک در طول روز و زیر تابش آفتاب زیبایی بسیار خیره ‌کننده‌ای دارد که نظرها را به خود جلب می‌کند. در ادامه شما را به مشاهده تصاویر بیشتری از مقر جدید اپل دعوت می‌کنیم.


منبع theverge
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.