مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

جنگ جهانی دوم را از چشمان سرباز رونالد دنیلز تجربه کنید!

نویسنده   عرفان استادی  |

همان‌طور که اکتیویژن وعده داده بود، تریلر سینمایی جدیدی از بازی Call of Duty: WWII منتشر شد که جزییات داستانی بیشتری را درمورد شخصیت اصلی و نحوه روایت کمپین بازی به نمایش گذاشت.

داستان WWII حول شخصیت رونالد دنیلز (Ronald Daniels) – سرباز جوان پیاده‌نظام ارتش ایالات متحده – اتفاق می‌افتد. او اولین حضور در خط مقدم را با عملیات نورماندی (معروف به D-Day) تجربه می‌کند. بعد از نجات یافتن از مهلکه نورماندی، دنیلز و جوخه همراه او راه خود را در اروپا ادامه می‌دهند و در نبردهای حماسی تا فتح آلمان شرکت می‌کنند.

مانند دیگر بازی‌های این فرنچایز، WWII نیز بخشی مستقل برای زامبی‌ها دارد. سازنده این نسخه Sledgehammer اعلام کرده است که بازیکنان در این حالت به صورت چندنفره در برابر موج زامبی‌ها قرار می‌گیرند و قرار است انواع مختلفی از این موجودات را با قابلیت‌های منحصربه‌فرد مشاهده کنیم. همچنین در این بخش بازیگران برجسته‌ای چون دیوید تننت (بازیگر Doctor Who و Jessica Jones) و کترین وینیک (بازیگر سریال Vikings) ایفای نقش می‌کنند.

Call of Duty: WWII در تاریخ ۳ نوامبر امسال (۱۲ آبان‌ماه) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه می‌شود. با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی، اکتیویژن وعده داده است که اطلاعات بیشتری در مورد داستان اصلی بازی منتشر می‌کند؛ از جمله شخصیت‌های دیگر جز رونالد دنیلز که او را در این مسیر همراهی خواهند کرد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.