مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بازیگر لاندو کالریسیان به عنوان کارگردان بالقوه Star Wars!

نویسنده   عرفان استادی  |

شب گذشته برای دونال گلاور (Donald Glover) بسیار بزرگ بود. او که بازیگر نقش لاندو کالریسیان در فیلم مستقل Han Solo است این بار با موفقیتش در جشنواره امی به عنوان کارگردان دنیای Star Wars در نظر گرفته می‌شود!

گلاور در شصت و نهمین جشنواره جوایز امی که دیشب در لس آنجلس برگزار شد توانست در رشته بهترین کارگردانی سریال کمدی آن هم برای مجموعه Atlanta برنده جایزه شود. حال که این بازیگر و کارگردان مطرح به چنین موفقیتی دست یافته، عده زیادی او را به عنوان کارگردان بالقوه فیلم‌های آینده دنیای Star Wars در نظر می‌گیرند.

بعد از دریافت جایزه امی، گلاور هیجان طرفدارانش را دید که از او می‌خواستند کارگردانی یکی از فیلم‌های Star Wars را در دست بگیرد. او در صحبت‌هایش به این موضوع واکنش نشان داد:

کارگردانی چنین فیلمی باعث افتخار من خواهد بود. اما این خیلی جاه‌طلبانه و عظیم است. نمی‌دانم که برای چنین چیزی آماده باشم یا خیر!

همان‌طور که می‌دانید یکی از فیلم‌های فرعی دنیای جدید Star Wars قرار است در سال ۲۰۲۰ عرضه شود. عده زیادی بر این باورند که این فیلم در مورد شخصیت ابی‌وان کنوبی (Obi-Wan Kenobi) و ماجراهایش بعد از فیلم سوم یعنی انتقام سیث (Revenge of the Sith) است. در ابتدا جاش ترنک (Josh Trank) به عنوان کارگردان این فیلم انتخاب شده بود که بعد از شکست مفتضحانه فیلم Fantastic Four از پروژه کنار گذاشته شد. حال که صندلی کارگردانی این فیلم باز است، طرفداران دائما افراد متعددی را که مناسب هدایت و مدیریت این پروژه هستند در نظر می‌گیرند.

گلاور در مورد بازی در نقش لاندو در فیلم مستقل ۲۰۱۸ گفت:

لاندو برای من شخصیت بسیار مهمی است. شاید او اولین اسباب‌بازی دوران کودکی من بود. وقتی نقشی به این بزرگی و بااهمیتی دارید – شخصیتی که مردم بسیار به آن بها می‌دهند – کار سخت می‌شود چرا که باید مطابق انتظارات عمل کنید. اما کاری که من می‌توانم انجام دهم این است که انتظارات خود را برآورده کنم و انتظارات من از دنیای Star Wars بسیار بالاست.

فیلم مستقل Han Solo که در ۲۵ می ۲۰۱۸ به سینماها می‌رود تاکنون در فرایند تولید و گسترش با مشکلات زیادی از جمله تعویض بازیگران و نزاع بین کارگردان و تهیه‌کنندگان روبه‌رو بوده است. نظر شما در این باره چیست؟ آیا دونالد گلاور گزینه مناسبی برای کارگردانی فیلم‌های مستقل Star Wars است؟


منبع Gamespot


۰ دیدگاه