مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

عملکردی فوق‌العاده از یک هنرپیشه بااستعداد!

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

براساس جدیدترین گزارش‌ها، فیلمبرداری سکانس‌های نقش‌آفرینی پُل بتانی در فیلم «هان سولو» (Han Solo) رسماً به اتمام رسیده است. با گیمان و جزئیات این خبر همراه باشید.

ران هاوارد (کارگردان سرشناس آمریکایی) در صفحه توئیتر خود، از پایان یافتن مراحل فیلمبرداری سکانس‌های حضور بتانی در این فیلم سینمایی خبر داده است. هاوارد همچنین عکسی از پشت صحنه این فیلم را منتشر کرده است که او را در کنار پُل بتانی به تصویر می‌کشد. بتانی چند هفته پیش به جمع بازیگران فیلم «هان سولو» ملحق شد. این درحالی است که نقش او در این فیلم همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. ران هاوارد در صفحه توئیتر خود چنین می‌گوید:

سرانجام، زمان خداحافظی از دوست خوبم (پُل بتانی) فرارسید. در این پروژه، عملکردی فوق‌العاده را از این بازیگر بااستعداد شاهد بودیم.

تصویر پُل بتانی در کنار ران هاوارد

 

این سومین همکاری مشترک هاوارد و بتانی به حساب می‌آید. پیش از این، آنها در پروژه‌های سینمایی «ذهن زیبا» (A Beautiful Mind) و «رمز داوینچی» (The Da Vinci Code) با یکدیگر همکاری داشته اند.

آلدن ارنرایک نقش شخصیت اصلی فیلم «هان سولو» را بازی می‌کند. وودی هارلسون، امیلیا کلارک، دونالد گلاور، تندی نیوتن، فیبی والر-بریج و جوناس سووتامو نیز در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند. داستان فیلم «هان سولو» در دنیای «جنگ ستارگان» (Star Wars) اتفاق می‌افتد و ماجرای آشنایی هان سولو و چوباکا با لاندو کالریسیان را روایت می‌کند.

فیلم «هان سولو» در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۸ (۴ خرداد ۱۳۹۷) به نمایش عمومی در خواهد آمد. هاوارد هنگامی سکان هدایت این پروژه را در اختیار گرفت که فیل لرد و کریستوفر میلر از پذیرش مسئولیت کارگردانی آن صرف نظر کردند.


منبع IGN


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.