مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بابت حجم این بازی روی کنسول نینتندو سوئیچ، نگران نباشید!

نویسنده   محمد جهانی  |

حجم بازی Super Mario Odyssey برای نینتندو سوئیچ اعلام شده است. این بازی تنها ۵٫۷ گیگابایت از فضای کنسول شما را به خود اختصاص می‌دهد.

حجم بازی مورد انتظار Super Mario Odyssey که برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد، مشخص شده است و این بازی به اندازه‌ای که احتمالاً انتظارش را داشتید؛ حجیم نخواهد بود. براساس اطلاعات ارائه شده توسط Nintendo Everything، حجم نسخه دیجیتالی این بازی تنها در حدود ۵٫۷ گیگابایت است.

براساس یک پست منتشر شده در فروشگاه ژاپنی نینتندو، حجم  بازی Super Mario Odyssey به صورت رسمی اعلام شده است. برای مقایسه، سایر بازی‌هایی نیز که توسط نینتندو برای کنسول هیبریدی این شرکت طراحی شده است؛ حجم بسیاری کمی دارند.

به عنوان مثال، عنوان Arms که مدتی پیش منتشر شد؛ تنها ۲٫۲ گیگابایت حجم دارد و بازی Splatoon 2 نیز که هم‌اکنون می‌توانید آن‌را تجربه نمایید، ۳٫۱ گیگابایت از فضای داخلی کنسول شما را به خود اختصاص می‎دهد. «افسانه زلدا: حیات وحش»، البته از این موضوع مستثنی است؛ حجم این بازی برای نصب روی کنسول هیبریدی نینتندو سوئیچ به ۱۳٫۴ گیگابایت می‎رسد.

وب‌سایت Nintendo Everything برای مقایسه دقیق‎تر، اعلام کرده است که بازی Super Mario 3D World که آخرین بازی سه‌بعدی از دنیای سوپر ماریو برای یک کنسول خانگی محسوب می‎شود؛ تنها ۱٫۷ گیگابایت روی کنسول Wii U حجم داشت.

بازی Super Mario Odyssey در تاریخ ۲۷ اکتبر (۵ آبان ماه) برای کنسول هیبریدی نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. شرکت نینتندو، به‌تازگی باندل اختصاصی کنسول نینتندو سوپیچ را با بازی Super Mario Odyssey معرفی کرده است؛ در این باندل، کنسول نینتندو سوئیچ، یک نسخه از بازی، جوی‌کان‎های قرمز رنگ و داک کنسول قرار دارد. همچنین، کیس کنسول با نشانه‌های مخصوصی طراحی شده است که استفاده از آن‌را جذاب‌تر می‌کند. این باندل به صورت هم‌زمان با بازی Super Mario Odyssey عرضه خواهد شد؛ به همین جهت، می‌توانید آن‌را از تاریخ ۵ آبان با ۳۸۰ دلار سفارش دهید.

باید توجه داشته باشید که بازی Super Mario Odyssey، اولین بازی است که داستان «ماریو» را روی کنسول نینتندو سوئیچ به نمایش خواهد گذاشت. سوپر ماریو در این بازی مانند عنوان‌های گذشته، به دنبال پرنسس است؛ شخصیت Bowser، پرنسس را دزیده است و تصمیم دارد تا با پرنسس ازدواج کند.

در این بازی جهان‌باز، ماریو می‌تواند از ساختمان‌های بلند نیودانک سیتی بالا رفته یا حتی کلاه خود را به سمت مردم پرتاب کند؛ ضمن اینکه، می‌توانید کنترل برخی از مردم را به دست‌ بگیرید. در این بازی، همچنین می‌توانید کنترل برخی از دشمنان را با کلاه خود به‌دست بگیرید؛ سپس می‌توانید از توانایی‌ آن‌ها در جهت پیش‌برد اهداف بازی استفاده نمایید. پرتاب کلاه به سمت دشمنان برای نابودسازی آن‌ها یا به سمت مردم، قابلیت جدیدی محسوب می‌شود که در بازی Super Mario Odyssey به نمایش گذاشته شده است.


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.