مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

مشکلات سرور بازی تا حد زیادی برطرف شده‌اند

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

استودیوی اسلوکلپ با انتشار آپدیتی برای بازی Absolver تغییرات زیادی را در این بازی مخصوصا بخش آنلاین آن ایجاد کرده است.

استودیوی اسلوکلپ، سازنده‌ی بازی Absolver، آپدیت جدیدی را برای این بازی منتشر کرده است که براساس این آپدیت، تغییرات زیادی در بازی به وجود آمده است. از جمله مهم‌ترین این تغییرات می‌توان به اضافه شدن ۶ ماسک جدید به بازی از بازی‌های دیگر شرکت دیوالور دیجیتال، ناشر این بازی نام برد. بازی مورد اشاره که هنوز از انتشار آن یک ماه نیز نگذشته است توانسته طی این مدت کوتاه بیش از ۲۵۰ هزار نسخه بر روی پی‌سی و کنسول‌های بازی به فروش رود.

شما در بازی Absolver به انجام هنرهای رزمی پیشرفته در سبک و سیاق بازی Dark Souls می‌پردازید که با داستانی فوق‌العاده و بخش آنلاین جذاب ترکیب شده است. شخصیت‌ شما در بازی می‌تواند ماسک‌های متنوعی را بر روی صورت خود قرار دهد و علاوه بر این، می‌تواند هر روز به مهارت‌های خود اضافه کند. با انتشار این آپدیت، شما می‌توانید به جمع کردن ماسک‌های جدید بپردازید که از دیگر بازی‌های شرکت دیوالور دیجیتال نظیر Hotline Miami و Enter the Gungeon گرفته شده است.

از دیگر تغییرات به وجود آمده در به‌روز رسانی جدید این بازی، می‌توان به حل مشکل وصل شده به سرورهای بازی بر روی پی‌سی و پلی‌استیشن ۴ اشاره کرد. سرورهای بازی در زمان انتشار با مشکلات بسیار زیادی دست و پنجه نرم می‌کرد و حالا به نظر می‌رسد این مشکلات تا حد زیادی برطرف شده‌ باشند.


منبع venturebeat


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.