مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

این مورد بیشتر مایه خنده طرفداران بوده تا جذب آن‌ها به سمت بازی!

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

به نظر می‌رسد که حمایت مالی استودیو Rovio از اورتون برای حضور نام Angry Birds بر روی لباس‌های این تیم فوتبال چندان به مذاق طرفداران خوش نیامده است.

مدتی پیش تیم فوتبال اورتون به صورت رسمی تصویری از لباس فصل جدید خود منتشر کرد و موردی که در این بین بیشتر از همه نظرات را به خود جلب می‌کند، نام Angry Birds است که بر روی آستین‌ها چاپ شده است. این مورد به واسطه قرارداد مالی که میان این تیم با استودیو Rovio امضا شده، اتفاق افتاده است ولی به نظر می‌رسد این موضوع چندان به مذاق طرفداران باشگاه اورتون خوش نیامده است. در این فصل [برای اولین بار در لیگ جزیره] اختیار جذب حامی مالی برای ثبت نام تجاری بر روی آستین‌ لباس‌ رسمی به تیم‌ها داده شد ولی اورتون چندان قدم محکمی را در این زمینه برنداشته است.

برای دیدن واکنش‌های طرفداران به این موضوع کافی است که تنها نگاهی به صفحات رسمی این باشگاه در شبکه‌های اجتماعی بیاندازید تا نظرات بسیار جالب و خنده‌داری را در این خصوص شاهد باشید. به هر حال پول دلیل اتفاق افتادن تمام این مسائل است ولی به قطع می‌توان لقب بهترین تبلیغ مرتبط با دنیای بازی در لباس‌ تیم‌های بزرگ ورزشی را به سگا و کنسول دریم کست (Dreamcast) داد. زمانی که این شرکت در سال ۲۰۰۰ به حامی مالی (اسپانسر) تیم آرسنال تبدیل شد.


منبع Gamereactor
برچسبها ||


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.