مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

کاربران این سرویس‌ها می‌توانند FIFA 18 را با ده درصد تخفیف خریداری کنند

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

اگر در خرید بازی FIFA 18 شک دارید می‌توانید با عضویت در سرویس‌های Access شرکت الکترونیک آرتز به صورت رایگان این اثر را به مدت ۱۰ ساعت تجربه کنید.

اگر از کاربران سرویس‌های EA Access یا Origin Access هستید و علاقه دارید تا پیش از خرید FIFA 18 مدتی آن را تجربه کنید، هم‌اکنون می‌توانید ۱۰ ساعت از نسخه کامل بازی که شامل بخش‌های تک نفره و چندنفره آن می‌شود را به صورت رایگان بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پی‌سی تجربه کنید. در کنار این مورد قابل ذکر است که اگر کنسول نسل هشتمی مایکروسافت را داشته و عضو سرویس EA Access نیز باشید می‌توانید تمام بازی‌های شرکت الکترونیک آرتز را با ۱۰ درصد تخفیف خریداری کنید که در خصوص بازی مذکور این مورد حتی شامل آیتم‌هایی همچون FIFA Points نیز می‌شود.

کاربران Origin Access نیز شامل تخفیف ۱۰ درصدی می‌شوند به شرطی که بخواهند بازی را خریداری کنند همچنین تمام پیشرفت‌هایی که در طول ۱۰ ساعت تجربه خود از FIFA 18 کسب می‌کنید به نسخه کامل آن انتقال می‌یابد. دارندگان کنسول پلی‌استیشن۴ نیز می‌توانند دمو رایگان این اثر که شامل قسمت کوتاهی از بخش The Journey و ۱۲ تیم به همراه ۴ استادیوم می‌شود را از پلی‌استیشن استور دریافت کنند. گیمرانی که نسخه Ronaldo Edition یا ICON Edition را خریداری کرده باشند می‌توانند سه روز پیش از عرضه رسمی بازی، بدون محدودیت به تجربه آن بپردازند.

هم‌اکنون موسیقی‌های رسمی این اثر از طریق سرویس اسپاتیفای (Spotify) برای دریافت و شنیدن آماده هستند. بازی FIFA 18 در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


منبع VG247


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.