مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

کاهش قیمت برای رقابت با اپل تی‌وی ۴K

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

در فاصله زمانی کمی که تا عرضه اپل تی‌وی ۴K باقی مانده، انویدیا خبر از کاهش قیمت Shield TV داد.

شرکت انویدیا (Nvidia) امروز به صورت رسمی اعلام کرد که مدل ۱۶ گیگابایتی شیلد تی‌وی (Shield TV) از این پس با قیمت ۱۸۰ دلار به فروش خواهد رسید. کاهش قیمت ۲۰ دلاری این محصول نشان دهنده آن است که انویدیا قصد رقابت با اپل تی‌وی ۴K را دارد که مدتی قبل به صورت رسمی رونمایی شد.

هنگام رونمایی از اپل تی‌وی ۴K قیمت مدل ۳۲ گیگابایتی این محصول ۱۸۰ دلار اعلام شد، خریداران در صورت نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتر می‌‌توانند مدل ۶۴ گیگابایتی این محصول را با قیمت ۱۹۹ دلار سفارش بدهند. پیش فروش اپل تی‌وی ۴K از تاریخ ۲۵ شهریور آغاز شده و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده اولین دوره تحویل محصول به خریداران از امروز آغاز می‌شود. قابل اشاره است که شیلد تی‌وی از سال ۲۰۱۵ برای خرید در دسترس علاقمندان قرار دارد و اوایل امسال بود که انویدیا از مدل بروزشده این محصول با پشتیبانی از ۴K و HDR رونمایی کرد. تاکنون به صورت دقیق مشخص نشده که عملکرد شیلد تی‌وی در زمینه فروش تا چه حد خوب بوده و انویدیا نیز آماری پیرامون این موضوع ارائه نکرده است.

شیلد تی‌وی به شما اجازه می‌دهد تا فیلم‌ و سریال‌هایی که از گوگل پلی خریداری کرده‌اید را بر روی تلویزیون خود با کیفیت ۴K و به صورت HDR استریم کنید. این محصول هم‌اکنون همراه با یک کنترلر بازی با قیمت ۲۰۰ دلار به فروش می‌رسد، نسخه پرو (Shield Pro) که شامل یک حافظه ۵۰۰ گیگابایتی می‌شود با قیمت ۳۰۰ دلار در دسترس است. تمام پیش خریدهایی که توسط مشتریان صورت گرفته در تاریخ ۲۶ مهر (۱۸ اکتبر) ارسال خواهد شد.

مشخص است که انویدیا با این کاهش قیمت سعی کرده تا شیلد تی‌وی را در سطحی رقابتی با سایر محصولات هم رده نگه دارد.


منبع Venturebeat
برچسبها ||


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.