مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

هدف سازندگان برای رسیدن به یک بازی با کیفیت در تمامی بخش‌ها

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

طبق اعلام سازندگان، بازی Vampyr به دلیل مشکلات فنی فراوان تا سال ۲۰۱۸ تاخیر خورده است.

امروز استودیو دونت‌ناد (Dontnod) به صورت رسمی اعلام کرد که بازی نقش آفرینی و ماجراجویی Vampyr تا بهار سال ۲۰۱۸ تاخیر خورده است. پیش از این قرار بود، Vampyr اواخر سال جاری میلادی منتشر شود ولی به دلیل مشکلات فنی فراوان پروژه، سازندگان این تصمیم را گرفته‌اند. جدای از این موضوع استودیو دونت‌ناد که بیشتر به خاطر بازی موفق Life is Strange شناخته می‌شود در حال حاضر بر روی نسخه دوم این اثر نیز کار می‌کند که کاملا متفاوت از بازی Before the Storm است. اسکار گیلبرت، رئیس استودیو دونت‌ناد، در خصوص تاخیر بازی Vampyr گفته است:

همیشه تاخیر زدن به پروژه‌ای که تمام تیم با عشق و علاقه بر روی آن کار کرده، بسیار سخت است. با این حال عرضه بازی در زمان مشخص شده نباید باعث کاهش کیفیت آن شود. ما تمام چند هفته گذشته در حال صحبت بودیم که آیا می‌توانیم Vampyr را تا اواخر سال جاری میلادی به دست گیمران برسانیم یا خیر اما متاسفانه یک مشکل فنی بزرگ، که در حال حاضر حل شده، ما را مجبور به گرفتن چنین تصمیمی کرد.

او صحبت‌های خود را این گونه ادامه داد:

این تاخیر، زمان بیشتری را به ما می‌دهد تا مراحل بهینه سازی و تعادل را با آرامش بیشتری انجام دهیم مخصوصا در خصوص ساخته‌ای همچون Vampyr. هدف ما برای این اثر مشخص است ارائه یک بازی نیمه جهان باز (semi-open world) همراه با یک داستان غنی و المان‌های عمیق نقش‌آفرینی که گیمر تاثیر هر انتخاب خود را به خوبی در جهان بازی حس کند.

در انتها جا دارد که از ناشرمان Focus Home Interactive تشکر کنم که به ما زمان کافی برای ساخت یک تجربه فراموش نشدنی برای گیمران را داد. مخصوصا در برهه‌ای که افراد بسیاری منتظر این بازی هستند.

بازی Vampyr در بهار سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی در دسترس قرار خواهد گرفت.

 


منبع Eurogamer


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.