تماشا کنید: گیم‎پلی DLC جدید Resident Evil 7 شخصیت محبوب‌تان را به نمایش می‌گذارد!

بسته الحاقی Not A Hero؛ روایت ماجرای نفس‌گیر کریس ردفیلد

نویسنده   محمد جهانی  |

به‌تازگی، ویدیوئی از گیم‌پلی بسته الحاقی Not A Hero منتشر شده است که کریس ردفیلد، شخصیت دوست‌داشتنی دنیای Resident Evil را نشان می‌دهد.

کپ‌کام به‌زودی یک DLC جدید برای بازیResident Evil 7 منتشر خواهد کرد که Not A Hero نامیده می‌شود. این DLC که قرار است روایت متفاوتی از آخرین نسخه عرضه شده از سری بازی‌های Resident Evil داشته باشد، برای عرضه در ماه دسامبر درنظر گرفته شده است.

به‌تازگی، ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی این DLC منتشر شده است که یکی از محبوب‌ترین و خشن‌ترین شخصیت‌های دنیای رزیدنت ایول را به نمایش می‌گذارد؛ این فرد، کسی نیست جزء کریس ردفیلد که در بازی Resident Evil 6 نیز حضور داشت. DLC جدید بازی Resident Evil 7 قرار است داستان جدیدی را پس از حوادث نسخه اصلی بازی روایت کند. در ادامه، می‌توانید ویدیوی منتشر شده از گیم‌پلی بسته‌ الحاقی جدید بازی رزیدنت اویل ۷ با نام «Not A Hero» را مشاهده نمایید:

یکی از سوالاتی که با دیدن کریس ردفیلد در انتهای بازی Resident Evil 7 ذهن شما را به خود مشغول می‌کند، هدف وی از حضور در شرکت آمبرلا است. در ابتدا گمان می‌رفت حضور کریس ردفیلد در پایان بازی تنها یک گمانه‌زنی باشد؛ اما در نهایت مشخص شد که این شخصیت در بازی رزیدنت اویل ۷ حضور خواهد یافت.

به همین جهت، DLC جدید قرار است به پرسش هواداران پیرامون علت حضور کریس ردفیلد در شرکت آمبرلا پاسخ دهد و اینکه وی چه ارتباطی با دنیای Resident Evil 7 دارد. همان‌طور که گفته شد، بسته الحاقی جدید  «Not A Hero» نامیده می‌شود که نام آن شباهت‌هایی با یکی از دیالوگ‏‌های کریس ردفیلد در بازی «رزیدنت اویل ۵» دارد.

در ابتدا، کپ‌کام اعلام کرده بود که بسته‌ الحاقی «Not A Hero» را در بهار گذشته منتشر می‌کند اما زمان انتشار این DLC برای چندین ماه به تعویق افتاد؛ از جمله دلایلی که برای تأخیر در عرضه بسته الحاقی جدید «Not A Hero» عنوان شده است، می‌توان به ارتقای کیفیت آن اشاره کرد. سازندگان در ابتدا عنوان کرده بودند که کیفیت بسته الحاقی «Not A Hero» در حد و اندازه‌ی بازی اصلی نیست؛ با توجه به این موضوع، سازندگان به بازه‌ زمانی چند ماهه برای بهبود بسته الحاقی Not A Hero نیاز دارند.

DLC جدید بازی با نام Not A Hero در تاریخ ۱۲ دسامبر (۲۱ آذر ماه) به صورت رایگان به نسخه تازه معرفی شده Gold Edition و یک گسترش‌دهنده دیگر با نام End of Zoe منتشر خواهد شد. براساس اعلام رسمی ناشر این بازی، بسته‌ الحاقی «Not A Hero» گیمرها را با «وحشتی که در زیر عمارت بیکر کمین کرده است» روبه‌رو خواهد کرد؛ گسترش‎دهنده دیگر این بازی با نام End of Zoe روایت‌گر داستانی تکان‎دهنده و حیرت‌آور از سرنوشت دختر جک و مارگوئریت است. برای تجربه‌ی بسته الحاقی End of Zoe که در اواخر آذر ماه در دسترس خواهد بود، باید ۱۴٫۹۹ دلار هزینه کنید.

باید دید که این دو بسته آیا در حد و اندازه‌ی بازی Resident Evil 7 غافل‌گیرکننده هستند یا امید گیمرها را برای رسیدن به پرسش‌های خود پس از به پایان رساندن داستان اصلی بازی، ناامید خواهد کرد. البته آن‌طور که به‌‏نظر می‏‌رسد، در بسته‌ی الحاقی Not A Hero که کریس ردفیلد را به نمایش می‌گذارد؛ کمی سبک بازی به اکشن نزدیک‌تر شده است.


منبع gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.