تماشا کنید: گیم‌پلی بازی Doom روی کنسول نینتندو سوییچ

هشت دقیقه از گیم‌پلی خونین Doom روی سوییچ

نویسنده   سورنا رضایی  |

استودیو اید سافت‌ور با همکاری وبسایت گیم‌اسپات اخیراً ویدیویی هشت دقیقه‌ای از اجرای بازی Doom روی نینتندو سوییچ منتشر کرده است. در ادامه با گیمان همراه باشید.

مدتی قبل و در جریان برنامه‌ی نینتندو دایرکت که به‌صورت زنده و آنلاین پخش شد، دو شرکت نینتندو و بتسدا سافت‌ورک نسخه‌ی نینتندو سوئیچ Doom را تایید کردند. این خبر بازخوردهای بسیار مثبتی را از سوی کاربران این کنسول، به‌خصوص علاقه‌مندان به بازی‌های اکشن اول شخص به‌همراه داشت؛ زیرا این بازی، اولین بازی اول شخصی محسوب می‌شود که برای این کنسول عرضه می‌شود.

اما اخیرا وبسایت گیم‌اسپات توانست به بازی Doom دسترسی پیدا کرده و از اجرای این بازی روی کنسول سوییچ یک ویدیوی هشت دقیقه‌ای تهیه کند. نکته‌ای که حائز اهمیت است، این است که نسخه‌ی اجرای شده در این ویدیو، نسخه‌ی نهایی بازی نیست. بنابراین، اگر در بخش‌هایی از این ویدیو شاهد افت نرخ فریم، لگ‌ و مشکلاتی در صدا هستید، جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید:

بازی Doom را می‌توان یکی از خشن‌ترین و خونبار‌ترین بازی‌های نینتندو سوییچ دانست که تاکنون تایید شده است. این نسخه از بازی شامل تمامی محتویاتی می‌شود که پس از عرضه‌ی رسمی بازی در ماه مه سال گذشته‌ی میلادی در دسترس کاربران قرار گرفت. البته حالت‌ها و نقشه‌های بخش چندنفره‌ی بازی باید به‌صورت جداگانه دانلود شوند. این نسخه از بازی در تعطیلات سال جاری عرضه خواهد شد.

برنامه‌ی نینتندو دایرکت تنها به تایید Doom برای سوییچ ختم نمی‌شود. در جریان این برنامه، بازی Wolfenstein II: The New Colossus نیز برای این کنسول تایید شد. البته تاریخ انتشار این بازی سال آینده‌ی میلادی خواهد بود. علاوه بر این، تاریخ انتشار نسخه‌ی سوییچ The Elder Scrolls: Skyrim نیز اعلام شد. بر این اساس، این بازی در تاریخ هفدهم نوامبر (بیست‌وششم آبان ماه) عرضه خواهد شد.


منبع Gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.