با حالت جدید منتشر شده برای Call of Duty: Infinite Warfare دشمنان خودتان را با حرکات دست از پای دربیاورید

به‌وسیله این حالت جدید با دشمنان خودتان می‌توانید وارد جنگ نزدیک و تن‌به‌تن شوید

نویسنده   دانیال شیخی  |

به‌تازگی حالت جدیدی برای آخرین نسخه منتشر شده از سری بازی‌های ندای‌ وظیفه (Call of Duty: Infinite Warfare) طراحی شده که به‌این‌وسیله می‌توانید دشمنان خودتان را با دست یا خفه کردن از پای‌ در‌ بیاورید. با گیمان همراه باشید.

«Gesture Warfare» نام حالت جدیدی هست که برای این عنوان منتشر شده است. تا حالا شده که بخواهید یک نفر را با دستان خودتان خفه کنید و چشمانش را از کاسه در بیاورید؟! به‌ وسیله این حالت جدید، انجام این کار امکان‌پذیر شده است. حالت‌های مختلفی برای به قتل رساندن از نزدیک دشمنان برای این حالت برنامه‌ریزی شده و باعث شده که میزان جذابیت بازی افزایش پیدا کند. هر دشمنی که مورد نظر دارید می‌توانید برای او حالت جنگ مختلفی را انتخاب کنید و به سراغ وی بروید! روش‌های کشتن دشمن‌ها تنوع خوبی دارد و تنها به خفه کردن و یا استفاده از چاقو ختم نمی‌شود به عنوان مثال می‌توانید با فندک دشمن خودتان را بسوزانید و یا یک روبات را مجبور کرده تا به قصد کشت دشمنتان را کتک بزند. بیشتر این حالت جدید، بر روی مبارزه‌های نزدیک تمرکز دارد.

ظاهرا این حالت بر روی «Total Kill» یا «Death Ratio» بازی شما تاثیری ندارد. مطمئنا این حالت جدید به کسانی که علاقه شدیدی به سری بازی‌های ندای‌وظیفه و بخش آنلاین آن دارند پیشنهاد می‌شود زیرا که بعد از مدتی سیستم «آرام به قتل رساندن دشمن‌ها» (Silent Kill) برایتان قدیمی خواهد شد. سری جدید این فرانچایز، Call of Duty: World War 2 به زودی برای ویندوز و کنسول‌های نسل هشتم منتشر خواهد شد. همچنین چند روز پیش نسخه آزمایشی عمومی این بازی در دسترس گیمرها قرار گرفت. با عرضه یک‌ بسته‌الحاقی دو هفته پیش برای بازی Call of Duty: Infinite Warfare به‌نظر می‌رسد هنوز هم شرکت اکتیویژن سری قبلی بازی را فراموش نکرده و از آن پشتیبانی می‌کند. اگر قصد آشنایی بیشتر با این حالت جدید را دارید ویدئوی تهیه شده را از دست ندهید.

 

 

 


منبع VG247

۲ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.