مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

گوشی هوشمند مخصوص بازی شرکت «رِیزِر» تا آخر امسال روانه بازار می‌شود

نویسنده   دانیال شیخی  |

شرکت پرطرفدار «رِیزِر» (Razer) تا آخر امسال قصد عرضه گوشی هوشمندی را دارد که در زمینه گیمینگ می‌تواند با پلتفرم نینتندو سوییچ رقابت کند. با گیمان همراه شوید.

تبلیغات عظیم نینتندو باعث شده تا توجه زیادی از گیمرها به سمت پلتفرم سوییچ جذب شود؛ اما در این حین شرکت پر طرفدار گیمرها، «رِیزِر» پا به عرصه رقابت گذاشته تا شاید بتواند پلتفرم سوییچ شرکت نینتندو را پشت‌سر بگذارد. اخیرا مدیر عامل این شرکت «مین‌لیانگ تان» طی صحبت‌های وی با رسانه «سی‌اِن‌بی‌سی» در مورد شایعاتی که این روزها بین گیمرها رد و بدل می‌شود اظهاراتی اعلام کرده است.

ساخت یک دستگاه گوشی هوشمند از داغ‌ترین شایعاتی است که این روزها زیاد به گوش ما می‌خورد. شایعات حقیقت دارد و شرکت در حال کار بر روی یک دستگاه گوشی هوشمند که منحصرا برای گیمرها و سرگرمی طراحی شده، است. با برنامه‌ریزی فعلی امید می‌رود دستگاه جدید شرکت تا آخر امسال روانه بازار شود.

تاکنون اخبار چندان زیادی یا طرح اولیه این دستگاه، مشخصات سخت‌افزار و زمان دقیق انتشار از سوی «ریزِر» به انتشار نرسیده ولی به احتمال زیاد این دستگاه طبق گفته‌ی مدیر عامل این شرکت آخر امسال حسابی گیمر‌ها را غافل‌گیر خواهد کرد. با توجه به سطح فعلی پلتفرم جدید شرکت نینتندو (سوییچ) شرکت «ریزِر» مطمئنا باید چیز قابل توجهی در چنته داشته باشد. به‌زودی منتظر اخبار تازه‌تری از این دستگاه باشید.


منبع gamereactor
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.