مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

آیا باید منتظر نقش آفرینی مت دیمون در قالب لوکی باشیم؟

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

اگر جدیدترین پادکست خبری Weekly Planet صحت داشته باشد، باید منتظر هنرنمایی فوق‌العاده یکی از محبوب‌ترین بازیگران هالیوود در فیلم «ثور: راگناروک» (Thor: Ragnarok) باشیم.

در این فیلم ابرقهرمانی که جدیدترین محصول دنیای سینمایی مارول به حساب می‎آید، بازیگرانی همچون کریس همسورث، آنتونی هاپکینز، بندیکت کامبربچ، کیت بلانشت، مارک روفالو، جف گلدبلوم و کارل اربن به ایفای نقش می‌‎پردازند. این در حالی است که براساس گزارش پادکست خبری مذکور، مت دیمون (ستاره مجموعه فیلم‌های «بورن») نیز به صورت افتخاری در این فیلم حضور خواهد داشت.

به هر حال، پیش از آنکه به خاطر پیوستن این بازیگر برجسته به جمع ستارگان دنیای سینمایی مارول هیجان‌زده شوید، باید بدانید که احتمالاً حضور او در فیلم «ثور: راگناروک» بسیار کوتاه خواهد بود و بیشتر جنبه طنزآمیز خواهد داشت. ظاهراً تایکا وایتیتی (کارگردان این فیلم) از مت دیمون به شیوه‌ای منحصربفرد بازی خواهد گرفت. شواهد امر نشان می‌دهد که در یکی از سکانس‌های این فیلم، نمایی از سرزمین آسگارد در قسمت اول فیلم «ثور» (Thor) بازآفرینی خواهد شد و در این سکانس، دیمون نقش کاراکترِ لوکی را بازی خواهد کرد.

به نظر می‌رسد که حضور افتخاری دیمون در فیلم «ثور: راگناروک» را باید طنز‌آمیز و کنایی تلقی کنیم. با این حساب، نقش‌آفرینی سایر چهره‌های مطرح هالیوود در این فیلم نیز خالی از لطف نخواهد بود! اطلاعات موجود در پادکست خبری Weekly Planet با استناد به محتوای قسمتی از فیلم «ثور: راگناروک» ارائه شده است که کلیپ ویدیویی آن طی ماه‌های اکتبر و نوامبر در کشورهای بریتانیا و امریکا منتشر خواهد شد. به هر حال، با وجود معتبر بودن منبع خبری مربوطه، بهتر است که فعلاً به این گزارش با دیده شک و تردید بنگریم.

آیا شما فکر می‌کنید که مت دیمون در این فیلم ابرقهرمانی حضور خواهد داشت یا اینکه این شایعه به حقیقت نخواهد پیوست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


منبع Comicbookmovie


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.