تماشا کنید: با دراگر‌ها، دشمنان مخوف افسانه‌های نورث در بازی God of War آشنا شوید

معرفی دراگرها، در جدیدترین تریلر بازی

نویسنده   سورنا رضایی  |

امروز، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی و استودیو سانتا مونیکا ویدیوی جدید از بازی مورد انتظار God of War منتشر کردند که دشمنان بازی را معرفی می‌کند.

نخستین ویدیوی منتشر شده از بازی مورد انتظار God of War، یک تریلر بوده که کانسپت‌هایی از دراگرها را به نمایش می گذارد. این موجودات که ریشه‌ی آن‌ها برگرفته از افسانه‌های نورث است، موجوداتی بازگشته از مرگ هستند. از ویژگی‌های این موجوات می‌توان به دارا بودن قدرت‌ها و توانایی‌های ابرانسانی اشاره کرد. به دنبال انتشار این ویدیو، یک پادکست با حضور طراح شخصیت‌های بازی، رافایل گرسیتی و انیماتور ارشد،‌ برونو والازکویز منتشر شد که به صورت عمیق‌تر به موضوع دراگرها می‌پردازند.

این دو در پادکست توضیح می‌دهند که چگونه ویژگی‌های افسانه‌های نورث به آن‌ها اجازه داده است تا از موجوداتی همانند ترول‌ها، دراگرها، اژدهایان و دیگر دشمنان در جدیدترین محصول خود استفاده کنند. همچنین سازندگان سعی کرده‌اند تا دشمنان داخل بازی را موجوداتی به نمایش بگذارند که در محیط‌هایی خاص زندگی می‌کنند، نه اینکه به‌طور ناگهانی بر صفحه‌ی نمایشگر ظاهر شده و به مبارزه با کراتوس بپردازند.

ایده‌ی اولیه‌ی موجودات درون بازی از افسانه‌های مختلف گرفته شده‌اند؛ هر چند سازندگان تغییراتی جزیی در آنان به وجود آورده‌اند تا در تناسب با دنیای بازی قرار گیرند. علاوه بر این، سعی شده تا هر موجود پیش زمینه‌ای داشته باشد تا بدین ترتیب بتوان آن‌ها را از یکدیگر تمایز داد.

سازندگان حاضر در پادکست سپس به طراحی موجودات پرداخته و اعلام می‌کنند که تلاش شده تا ارتباط بسیاری میان طراحی یک موجود با محل زندگی‌اش وجود داشته باشد؛ برای مثال، اگر موجوداتی در مناطق برفی زندگی می‌کند، می‌توان دانه‌های برف را روی بدن آن‌ها مشاهده کرد یا اگر موجودی در لجنزار زندگی می‌کند، گل و لای را می‌توان روی بدن آن‌ها مشاهده کرد. علاوه بر این، بحث‌هایی نیز پیرامون طراحی اولیه شخصیت‌های بازی مطرح می‌شود.

پس از آن، سازندگان به موضوع سیستم انیمیشن می‌پردازند که در مقایسه با گذشته بهبودهایی یافته است. همین مسئله نیز باعث شده‌ است تا ۸۰ درصد انیمیشن‌ها با استفاده از موشن کپچر و ۲۰ درصد نیز با استفاده از کی‌فریم ساخته شوند. این در حالی است که این ارقام برای نسخه‌ی قبلی این سری به ترتیب ۱۰ و ۹۰ درصد بوده است. همچنین این بهبودها به سازندگان اجازه داده است تا تمامی حرکات بازیگران از جمله حرکات صورت را به‌طور کامل ضبط کنند.

در پایان لازم به ذکر است که بازی God of War در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.


منبع Dualshockers

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.