تماشا کنید: گیم‌پلی Rise of the Tomb Raider برروی Xbox One X فوق‌العاده به نظر می‌رسد

ماجراجویی لارا کرافت را در بهترین حالت ممکن تجربه کنید!

نویسنده   عرفان استادی  |

برای تماشای تریلر جدید گیم‌پلی بازی Rise of the Tomb Raider برروی غول مایکروسافت یعنی Xbox One X با گیمان همراه شوید.

مانند تمام عناوین دیگری که برای Xbox One X بهینه می‌شوند، تمام بهبودهای Rise of the Tomb Raider گرافیکی و بصری هستند. بازیکنانی که این بازی را برای کنسول جدید مایکروسافت تهیه می‌کنند سه گزینه دارند. در اولین گزینه، آن‌ها می‌توانند بازی را با بهترین وضوح تصویر ممکن (۴K واقعی) تجربه کنند. گزینه دوم که Enriched Visuals نام دارد به شما «جلوه‌های گرافیکی خیره‌کننده» پیشنهاد می‌کند و در نهایت با گزینه High Frame Rate با بالاترین نرخ فریم بر ثانیه بازی را در روان‌ترین و سریع‌ترین حالت ممکن تجربه خواهید کرد.

Rise of the Tomb Raider ابتدا برای کنسول‌های مایکروسافت به عنوان انحصاری موقت عرضه شد و بعد از مدتی با پایان یافتن زمان قرارداد با مایکروسافت به خانواده پلی استیشن آمد. استودیو سازنده یعنی اسکوئر انیکس در صحبت‌های قبلی خود به تکنولوژی‌ها و قابلیت‌های جدیدی که کنسول Xbox One X در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد اشاره کرده است که همه آن‌ها در راستای ارائه تجربه بصری فوق‌العاده به بازیکنان در دسترس سازندگان قرار می‌گیرند.

Xbox One X در تاریخ ۷ نوامبر (۱۶ آبان) سال جاری در بازار جهانی عرضه می‌شود و به همراه آن بازیکنان می‌توانند بازی‌های محبوب خود را با جزییات گرافیکی بهتر و وضوح تصویر بالاتر تجربه کنند.

 


منبع Gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.