مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تریلر مذکور در مراحل آخر تدوین خود قرار دارد

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

طبق صحبت‌های یکی از مدیران استودیوهای مارول، به نظر می‌رسد مراحل ساخت اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War همچنان ادامه دارد و طرفداران برای مشاهده آن باید کمی صبر کنند.

طبق صحبت‌های اخیر لوئیس دسپوسیتو (Louis D’Esposito)، از مدیران استودیوهای مارول، مراحل تدوین اولین تریلر Avengers: Infinity War همچنان ادامه دارد و طرفداران برای مشاهده آن باید کمی صبر کنند. Infinity War و فیلم بدون نام Avengers 4 قرار است نقش اساسی در ورود دنیای سینمایی مارول به فاز جدید خود داشته باشند و اکثر قهرمانان آن از جمله گروه انتقام‌جویان تا نگهبانان کهکشان را برای مبارزه با تانوس (Thanos) دور هم جمع کنند.

اگر خبرها را دنبال کرده باشید می‌دانید که در طی جریان رویدادهای D23 و کمیک کان شهر سن دیگو (San Diego Comic-Con)، استودیوهای مارول اولین تریلر از فیلم Avengers: Infinity War را برای حضار به نمایش درآورد. [که البته تاکنون این تریلر به صورت رسمی توسط خود مارول در فضای مجازی منتشر نشده است] طبق گفته‌های کسانی که تریلر مذکور را مشاهده کرده‌اند، در جریان آن شاهد برخی از صحنه‌های اکشن و احساسی فیلم خواهیم بود و همچنین می‌توان نگاهی به لباس‌های جدید برخی از ابرقهرمانان و خود شخصیت تانوس داشت.

طرفداران همواره در شبکه‌های مجازی سوالاتی پیرامون اولین تریلر Avengers: Infinity War از بازیگران، عوامل پشت صحنه و روسای استودیوهای مارول می‌پرسند. حال اخیرا لوئیس دسپوسیتو در خصوص این موضوع در صفحه توئیتر خود گفته است که مراحل تدوین اولین تریلر فیلم مذکور ادامه دارد و تا اتمام کارهای مورد نیاز نمی‌توان آن را به اشتراک گذاشت.

تمامی چیزی که می‌توانم بگویم این است که من عاشق تریلر هستم و امیدوارم شما نیز همین حس را داشته باشید. با این حال تریلر مذکور در مراحل آخر تدوین قرار دارد و برای منتشر شدن آماده نیست پس طرفداران برای مشاهده آن باید کمی صبر کنند.

داستان Avengers: Infinity War چهار سال پس از اتفاقات فیلم Guardians of the Galaxy 2 جریان دارد و این بار تانوس با جمع کردن سنگ‌های بی نهایت (Infinity stones) قصد نابودی دنیا را دارد و برای جلوگیری از این موضوع نیز گروه انتقام جویان، نگهبانان کهکشان و شخصیت‌های همچون اسپایدر من، انت من، دکتر استرنج و بلک پانتر با یک دیگر متحد می‌شوند.

در حال حاضر مشخص نیست که مارول قصد دارد تا این تریلر را با تغییرات زیاد یا کم نسبت به گذشته نمایش دهد یا به طور کلی شاهد یک نمایش جدید خواهیم بود. از جهتی این احتمال وجود دارد که ویدئو مذکور همزمان به انتشار فیلم Thor: Ragnarok در دسترس قرار گیرد یا حتی در ساخته‌ای بیرون از دنیای مارول همچون Coco، انیمیشن جدید پیکسار و دیزنی، به نمایش در آید.

فیلم Avengers: Infinity War قرار است در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۴ مه ۲۰۱۸) اکران جهانی خود را با حضور بازیگرانی همچون کریس پرت، رابرت داونی جونیور، کریس اوانس، اسکارلت جوهانسون، کریس همسورث، تام هالند، جرمی رنر و جاش برولین آغاز کند. فیلم Avengers 4 نیز طبق برنامه ریزی‌های انجام شده ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۳ مه ۲۰۱۹) بر روی پرده نقره‌ای سینما خواهد رفت.


منبع Screenrant


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.