تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی از حالت Capcom Heroes بازی Dead Rising 4

در قالب شخصیت‌های معروف کپ‌کام مانند دانته، زامبی‌کشی کنید!

نویسنده   سورنا رضایی  |

مدتی قبل و همزمان با تایید نسخه‌ی پلی استیشن ۴ بازی Dead Rising 4، از جدیدترین حالت این بازی، یعنی Capcom Heroes نیز رونمایی شد. در ادامه با گیمان همراه باشید.

مدتی قبل، شرکت ژاپنی کپکام با انتشار یک بیانیه‌ای رسمی، سرانجام نسخه‌ی پلی استیشن ۴ بازی Dead Rising 4 را تایید کرد. این نسخه که Dead Rising 4: Frank’s Big Package نام خواهد داشت، شامل بازی اصلی و تمامی محتویاتی که پیش از این عرضه شده بودند، می‌شود. همچنین نسخه‌ی مزبور شامل یک حالت جدید با نام Capcom Heroes می‌شود. به‌واسطه‌ی این حالت کاربران می‌توانند لباس‌ شخصیت‌های مشهور و البته محبوب دنیای کپکام را بر تن فرانک کرده و حرکات مخصوص هر یک را نیز انجام دهند.

این حالت، شامل بیش از دوازده شخصیت مختلف از دنیای مارول می‌شود که در ویدئوی بالای تعدادی از شخصیت‌های به‌نمایش گذاشته شده‌اند. در ادامه می‌توانید لیست این شخصیت‌ها را مشاهده کنید. همچنین باید اضافه کرد که لیست کامل شخصیت‌ها در هنگام عرضه‌ اعلام خواهد شد:

  • Cammy از Street Fighter
  • X از Mega Man X
  • Sissel از Ghost Trick
  • Adam “The Clown” MacIntyre از Dead Rising
  • Dante از Devil May Cry
  • “Classic” Frank West از Dead Rising
  • Zombie Frank از Frank Rising

البته شخصیت Cammy پیش از این و تحت عنوان بسته‌ی Street Fighter، به‌همراه سه شخصیت Zangief، Guile و M. Bison به بازی اضافه شده بود. اما حالت Capcom Heroes به کاربران خود اجازه می‌دهد تا با پوشیدن لباس‌هایی بر اساس شخصیت‌های دنیای کپکام طراحی شده‌اند، مراحل مختلف بازی را پشت سر بگذارند. البته با انتخاب لباس هر یک از شخصیت‌ها، ویژگی‌ها و توانایی‌های منحصر بفرد او نیز به فرانک منتقل می‌شود. همچنین باید اضافه کرد که این لباس‌‌ها در نقاط مختلف نقشه‌ی بازی قرار داده شده‌اند.

در پایان لازم به ذکر است نسخه‌ی Dead Rising 4: Frank’s Big Package در تاریخ پنجم دسامبر (چهاردهم آذر ماه) برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود. همچنین در این تاریخ، یک به‌روزرسانی رایگان برای نسخه‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود که حالت Capcom Heroes را به این نسخه‌ها اضافه می‌کند.


منبع VG247

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.