تماشا کنید: دومین تریلر فیلم Star Wars: The Last Jedi منتشر شد

چه کسی سرنوشت کهکشان دورافتاده را رقم خواهد زد؟

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

به تازگی، تریلری جدید از فیلم «جنگ ستارگان: آخرین جدای» (Star Wars: The Last Jedi) در اینترنت منتشر شده است. با گیمان همراه باشید.

قسمت دوم از جدیدترین سه‎گانه «جنگ ستارگان» (Star Wars) در تاریخ ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) امسال به روی پرده سینما خواهد رفت. این در حالی است که تریلر جدید این فیلم دیروز در فضای مجازی منتشر شد. در جدیدترین قسمت از حماسه فضایی «جنگ ستارگان»، شاهد حضور مجدد لوک اسکای واکر خواهیم بود. البته طرفداران این فرانچایز به خوبی می‌دانند که در فیلم «جنگ ستارگان: آخرین جدای»، کری فیشر فقید آخرین حضور خود را در نقش لیا اورگانا تجربه کرده است. این تریلر جدید، ابهامات مربوط به حضور برخی از بازیگران این فیلم را نیز برطرف می‌سازد. احتمالاً شما به شدت تلاش می‌کنید که از مشاهده اسپویلرهای مرتبط با این فیلم خودداری کنید و در عین حال، نمی‌توانید در برابر وسوسه تماشای جدیدترین تریلر آن مقاومت نمایید. ریان جانسون کارگردان این فیلم، در این مورد با شما احساس همزادپنداری می‌‎کند.

مدتی است که بلیط های فیلم «جنگ ستارگان: آخرین جدای» توسط برخی شرکت‌های سینمایی (مانند آیمکس، فاندانگو، سینمارک، ای‌ام‌سی، آلامو درفت‌هاوس، اتم تیکتس و مووی تیکتس) به فروش می‌رسد. به هر حال اگر می‌خواهید با حال و هوای قسمت دوم این فارنچایز بیشتر آشنا شوید، فرصت تماشای تریلر جدید آن را از دست ندهید. ناگفته نماند که بازی ویدیویی «جنگ ستارگان: جبهه نبرد» (Star Wars Battlefront II) که در تاریخ ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) امسال عرضه خواهد شد، نیز شور و اشتیاق طرفداران پر و پاقرص دنیای «جنگ ستارگان» را برای تماشای قسمت جدید این فرانچایز سینمایی دوچندان خواهد ساخت.

ریان جانسون مسئولیت کارگردانی و نگارش فیلمنامه «جنگ ستارگان: آخرین جدای» را بر عهده دارد. این فیلم، دنباله ماجراهای فیلم «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود» (Star Wars: The Force Awakens) را به تصویر می‌کشد. در فیلم «جنگ ستارگان: آخرین جدای»، مارک همیل، کری فیشرِ فقید، آدام درایور، دیزی ریدلی، جان بویگا، لوپیتا نیونگو، اسکار آیزاک، دامنل گیلسون، آنتونی دنیلز، گوئندولین کریستی و اندی سرکیس یک بار دیگر در این حماسه فضایی به نقش‌آفرینی می‌پردازند. هنرپیشگانی نظیر بنیسیو دل تورو (بازیگر برنده جایزه اسکار)، لورا درن (بازیگر نامزد دریافت جایزه اسکار) و کِلی مری ترن نیز برای نخستین بار در دنیای سینمایی جنگ ستارگان ایفای نقش می‌کنند.

شایان ذکر است که در فیلم «جنگ ستارگان: آخرین جدای» شاهد حضور شخصیت‌هایی همچون ژنرال لیا اورگانا، کایلو رِن، رِی، فین، ماز کاناتا، پو دامرون، هاکس، سی‌تری‌پی‌او، کاپیتان فازما و عالی‌جناب اسنوک خواهیم بود.

 


منبع Engadget

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.