تماشا کنید: نماهای نفس‌گیر و هیجان‌انگیز در تریلر رسمی فیلم Wheelman

تعقیب و گریز راننده فراری برای جلوگیری از یک پایان تراژیک!

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

اخیراً تریلر رسمی فیلم «راننده» (Wheelman) در فضای مجازی منتشر شده است که در این آیتم خبری می‌توانید آن را مشاهده کنید. با گیمان همراه باشید.

فیلم‌هایی با مضمون “مرد ماشین‌سوار” مانند «بولیت» (Bullitt)، «رانندگی» (Drive) و «بیبی راننده» (Baby Driver)، غالباً در زمره آثار کلاسیک قرار می‌گیرند. با این حال، فیلم‌های ماشین‌سواریِ اکشنی همچون «ضد مرگ» (Death Proof) و «سرعت» (Speed)، از وسایل نقلیه بعنوان محیطی برای نمایش صحنه‌های تعقیب و گریز نوآورانه استفاده کرده‌اند. فیلم «راننده» محصول شبکه اینترنتی نت‌فلیکس، دقیقاً چنین رویکردی را در دستور کار خود قرار داده است. این فیلم داستان راننده‌ای فراری را روایت می‌کند که پس از ناکام ماندنِ نقشه سرقت از یک بانک، مورد خیانت قرار می‌گیرد و جان خانواده اش به خطر می‌افتد. او در این وضعیت، ناامیدانه تلاش می‌کند تا فردی که به او خیانت کرده را شناسایی کند.

در فیلم «راننده»، فرانک گریلو نقش شخصیت اصلی داستان را بازی می‌کند. او پیش از این، در فیلم‌های «خاکستری» (The Grey)، «پاکسازی: هرج و مرج» (The Purge: Anarchy) «پاکسازی: سال انتخابات» (The Purge: Election Year) و «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» (Captain America: The Winter Soldier) نیز به ایفای نقش پرداخته است. در تریلر رسمی این فیلم مشاهده می‌کنید که بیشتر نماها از زوایای بسته داخل خودرو فیلمبرداری شده‌اند. این سکانس‌ها، تنش میان راننده و مرد ناشناسی که از طریق تلفن با او صحبت می‌کند را هوشمندانه به تصویر می‌کشد. به گفته جیکوب هال (نویسنده وب سایت Slashfilm)، فیلم «راننده» یک فیلم مهیج و نفس‌گیر است که از بودجه تولید ناچیز خود نهایت بهره را برده است. تریلر این فیلم، حال و هوای تاریک و خشونت‌آمیز سریال «پانیشر» (The Punisher) را به مخاطبان القا می‌کند. فیلم «راننده» در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) امسال از شبکه نت فلیکس پخش خواهد شد.

شایان ذکر است که سریال «پانیشر» (دیگر محصول شبکه نت‌فلیکس) نیز در سال جاری میلادی به نمایش در خواهد آمد.


منبع Engadget

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.