مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

آیا شاهد Game Boy Classic خواهیم بود؟

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

نام‌ تجاری که اخیرا توسط نینتندو ثبت شده‌ خبر از انتشار نسخه بروزرسانی شده کنسول دستی Gameboy را می‌دهد.

طبق شایعاتی که اخیرا متشر شده به نظر می‌رسد که نام‌ تجاری که به تازگی توسط نینتندو ثبت شده احتمال انتشار نسخه بروزرسانی شده کنسول دستی Gameboy تحت نام Gameboy Classic mini را افزایش می‌دهد. به احتمال زیاد باز هم مانند دو کنسول Nintendo Classic Mini و SNES Classic Mini شاهد انتخاب مجموعه‌ای از بازی‌ها توسط خود نینتندو برای اجرا بر روی کنسول هستیم.

این نام تجاری حاوی یک شکل که طراحی آن بسیار شبیه به نسخه اولیه کنسول دستی Gameboy بوده و در کنار آن به نکاتی همچون برنامه نویسی برای اجرای بازی اشاره دارد. که به احتمال زیاد خبر از عرضه یک کنسول بروزرسانی شده مانند چیزی که پیش از این در SNES Classic شاهد بودیم می‌دهد.

به هر حال ماجرا هر چه که باشد باید منتظر خبرها و معرفی رسمی از سوی خود نینتندو باشیم. اما اگر شایعات حقیقت داشته باشند و شاهد یک نسخه بروزرسانی شده از کنسول دستی Gameboy باشیم می‌توان انتظار حضور بازی‌های قدیمی و خاطره انگیزی همچون Metroid ،Tetris ،The Legend of Zelda: Link to the Past ،Super Mario Bros و Metroid II: Return of Samus را داشت.

در حال حاضر مشخص نیست که طی آینده‌ای نزدیک شاهد ساخت محصولی مرتبط با این نام تجاری ثبت شده توسط نینتندو باشیم، از جهتی این احتمال نیز وجود دارد که به مانند همیشه شایعات حقیقت پیدا نکنند و شاهد محصولی مرتبط با کنسول دستی Gameboy نباشیم. قابل اشاره بوده که نام تجاری ثبت شده توسط نینتندو هم‌اکنون به صورت عمومی قابل مشاهده است و ما نیز امیدواریم در آینده‌ای نزدیک شاهد Game Boy Classic باشیم.


منبع Segmentnext


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.