مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تجربه‌ای هیجان انگیزتر و واقعی‌تر از فناوری واقعیت مجازی در راه است

نویسنده   ندا سلیمیان  |

شرکت ولو امروز اعلام کرد که قصد دارد با ساخت اجزایی جدید، به بهبود هرچه بیشتر تجربه واقعیت مجازی افراد کمک کند. در ادامه با گیمان همراه باشید.

به گفته ولو، این اجزا، برای توسعه سیستم‌های واقعیت مجازی توسط شرکت‌های سخت افزاری فعال در این حوزه بسیار با اهمیت هستند.

تکنولوژی جدید قرار است مجوز رایگان موجود برای فناوری ردیابی واقعیت مجازی در مقیاس اتاق شرکت ولو را تکمیل کند و شامل سیستم نوری، ابزارهای تولید و کالیبراسیون و نرم افزارهایی که هدف نهایی آن‌ها یک تجربه کاربری بهتر است، می شود.

امکانات و قابلیت‌های جدید به دستگاه‌های واقعیت مجازی (نمایشگرهایی که بر روی سر قرار می‌گیرند) سازگار با SteamVR این امکان را می‌دهند که شفافیت بیشتری داشته باشند و ردیابی حرکات سر را هم با دقت بیشتری انجام دهند. هم‌چنین تولید کنندگان این دستگاه‌ها قادر خواهند بود تا به کمک فناوری SteamVR جدید، به درجه بندی سفارشی لنزها و نرم‌افزارهای ویرایش و تصحیح دسترسی داشته باشند.

اما برای مشتریان واقعیت مجازی هم این تکنولوژی‌ها می‌توانند کاربرد زیادی داشته باشند و در واقع افراد با خرید نسل جدید دستگاه‌های سازگار با SteamVR می‌توانند دقت و جزییات بیشتری را در دنیای واقعیت مجازی تجربه کنند.


منبع gameinformer
برچسبها ||


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.