مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

به نظر می‌رسد شرکت دیزنی از سوی دیگر شرکت‌های هالیوودی پشتیبانی دریافت می‌کند.

نویسنده   دانیال شیخی  |

طبق گزارش منتشرشده از بلومبرگ محصولات شرکت‌های «دیزنی»، «فاکس»، «برادران وارنر» و «یونیورسال» به برنامه Movies Anywhere اضافه می‌شوند. با گیمان همراه شوید.

بعد از جنجال‌های اخیر بین شرکت‌های مطرح فیلم‌سازی دنیا، به نظر می‌رسد شرکت دیزنی از سوی دیگر شرکت‌های هالیوودی پشتیبانی دریافت می‌کند. قابلیت یا برنامه Movies Anywhere سال ۲۰۱۴ توسط شرکت دیزنی برای دسترسی راحت‌تر کاربران بر روی دستگاه‌های مختلف منتشر شد. هم‌اکنون شرکت‌های معروف در یک جبهه برای دسترسی بهتر و سریع‌تر کاربران به این قابلیت اضافه شدند. به‌زودی محصولات شرکت‌های فاکس، برادران وارنر و یونیورسال بر روی این برنامه قرار خواهد گرفت.

یکی از عمده راه‌هایی که می‌توان امروزه برای تماشا و یا دستیابی به یک فیلم استفاده کرد، آیتونز و آمازون استفاده است؛ یا اینکه کد تماشا و نسخه‌های فیزیکی فیلم‌ها را بر روی دیسک‌های بلوری خریداری کنید. از طریق برنامه Movies Anywhere این قابلیت امکان‌پذیر شده که مستقیماً فیلم مدنظر را خریداری کنید و به تماشا آن بپردازید. به این وسیله دیگر نگران خرید اشتراک‌های ماهانه، تمام شدن آن‌ها و دیگر مشکلات مشابه نخواهید بود.

اکثر ورودی‌های جدید برنامه Movies Anywhere شرکت دیزنی از سرویس‌های iTunes، Amazon، Vudu، Google Play و FiOS است. همچنین شرکت‌های Lionsgate و Paramount اعلام پشتیبانی کرده‌اند ولی تاکنون عضویت رسمی‌ آن‌ها در این برنامه و به اشتراک‌گذاری محصولاتشان رؤیت نشده است.


منبع engadget


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.