مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تجربه‌ای واقع گرایانه از حضور در نبرد!

نویسنده   سورنا رضایی  |

استودیو ریسپاون و استودیو آکیلس اخیراً با انتشار یک پیام ویدیویی، همکاری خود برای ساخت یک بازی واقعیت مجازی را اعلام کردند. در ادامه با گیمان همراه باشید.

با توجه به بیانیه‌ای که اخیراً در فضای مجازی منتشر شده است، دو استودیو ریسپاون و آکیلس قرار است در ساخت یک بازی واقعیت مجازی با یکدیگر همکاری کنند. این بازی که در سبک اول شخص بوده و قرار است تچربه‌ای واقعگرایانه از نبرد را به مخاطب خود ارائه دهد، برای انتشار در سال ۲۰۱۹ میلادی برنامه ریزی شده است.

https://youtu.be/jxUwQum4ngo

با توجه به ویدیویی که به منظور اعلام این همکاری منتشر شده است، استودیو ریسپاون قصد دارد تا با ساخت این بازی «تجربه‌ی حضور در یک نبرد به عنوان یک سرباز را با جزئیات کامل‌تری» به تصویر بکشد. وینس زامپلا، موسس و مدیر استودیو ریسپاون، در این باره می‌گوید:

بازی نامبرده این فرصت را به شما می‌دهد تا نزدیک‌ترین تجربه‌ را نسبت به حضور یک سرباز در میدان نبرد داشته باشید. این بازی [در مقایسه با دیگر عناوین] مقدار بیشتری از حس تنش، اضطراب و پارانویا را به شما منتقل می‌کند.

زامپلا در ادامه‌ی صحبت‌های خود اشاره می‌کند که این پروژه در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی خود قرار داشته و این دو استودیو قصد دارند تا به‌زودی همکاری خود را به‌طور کامل آغاز کنند. پس از این انتشار این بیانیه به همراه ویدیو، پیتر هیرشمن، یکی از کارمندان ریسپاون، با انتشار پستی در وبلاگ رسمی استودیو نوشت که این بازی واقعیت مجازی هیچ ارتباطی به Titanfall یا پروژه‌ی Star Wars که در گذشته تایید شده بود، ندارد.


منبع Polygon


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.