مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

وین دیزل نسبت به جنجال‌ها واکنش نشان داد!

نویسنده   سورنا رضایی  |

شرکت یونیورسال پیکچرز اخیراً با انتشار بیانیه‌ای رسمی، تاخیر در اکران فیلم Fast & Furious 9 را به‌طور رسمی اعلام کرد. پس از این اتفاق، جنجال بسیاری درباره‌ی دلیل تاخیر به راه افتاد.

پس از اینکه شرکت یونیورسال تاخیر در اکران فیلم مورد انتظار Fast & Furious 9 را اعلام کرد، جنجال بسیاری بر سر دلیل این اتفاق در فضای مجازی به راه افتاد؛ جنجال‌هایی که در نهایت وین دیزل، بازیگر این فرانچایز را به واکنش مجبور کرد. دیزل با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود، اعلام کرد که منصفانه نیست که فرد خاصی را برای تاخیر در اکران این فیلم تا سال ۲۰۲۰ میلادی مقصر دانست.

این جنجال‌ها زمانی به راه افتادند که ترسی گیبسون، یکی دیگر از بازیگران این فرانچایز، در یکی از مصاحبه‌های خود به صحبت علیه دایان جانسون پرداخته و او را فردی خودخواه خطاب کرده است. در همان مصاحبه‌ نیز اعلام می‌کند که مقصر اصلی تاخیر در اکران فیلم Fast & Furious 9، جانسون است. اما نکته‌ی جالب ماجرا اینجاست که این جنجال، نخستین جنجالی نیست که پیرامون جانسون به راه می‌افتد. پیش از این، شایعه شده بود که دیزل و جانسون رابطه‌ی خوبی با هم ندارند.

جانسون و جیسون استتهام در حال حاضر روی نسخه‌ی فرعی از سری فیلم‌های Fast & Furious کار می‌کنند که برای اکران در سال ۲۰۱۹ میلادی برنامه ریزی شده است. گیبسون نیز در مصاحبه‌ی خود دلیل تاخیر در اکران قسمت نهم این سری را همین مسئله اعلام کرد. هر چند دیزل نظر کاملاً متفاوتی نسبت به این مسئله دارد. دیزل نخست یک تصویر از خود و جانسون در اینستاگرام با کپشن «برادری» منتشر کرد. پس از آن نوشت که از دیدگاه او این فرانچایز به مدتی استراحت نیاز دارد.

در پایان لازم به ذکر است که نهمین قسمت از این فرانچایز که با نام  The Faith of the Furious شناخته می‌شود، از تاریخ دهم آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی (بیست‌ودوم فروردین ماه ۱۳۹۹) اکران می‌شود.


منبع IGN


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.