مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

خالق «Afro Samurai»، ماجراهای سفر زمانی بتمن به ژاپن فئودال را به تصویر می‌کشد

نویسنده   پیمان عبدی  |

در رویداد کامیک‌کان شهر نیویورک، مشخص شد که شعبه‌ی ژاپن کمپانی برادران وارنر همراه با کمپانی اصلی Warner Bros. Entertainment مشغول تهیه انیمیشن بلندی به‌نام Batman Ninja هستند. در ادامه با گیمان همراه باشید.

سال‌های مدیدی است که دی‌سی همراه با کمپانی برادران وارنر، مشغول فعالیت در حوزه‌ی انیمیشن‌های کوتاه و بلند و سریال‌های کارتونی هستند و در این راه، موفقیت زیادی نیز کسب کرده‌اند. اولین درخشش بزرگ آن‌ها در سال ۱۹۹۲ و با آغاز پروژه «Batman: The Animated Series» آغاز شد و با ادامه‌ی چندین دنیای انیمیشنی پیوسته و مستقل، توانستند در کانون توجه بسیاری از هواداران و منتقدین قرار بگیرند.

فیلم انیمیشنی «Batman Ninja»، نام پروژه‌ی جدیدی است که توسط «جامپی میزوساکی»، تهیه‌کننده‌ی سریال انیمیشنی معروف «JoJo’s Bizarre Adventure»، کارگردانی می‌شود. «میزوساکی» در بخش فنی انیمیشن چند نسخه از بازی‌های ویدیویی «Mega Man» از جمله «Mega Man X7» و «Mega Man X8» نیز حضور داشته است. «تاکاشی اوکازاکی»، طراح کاراکترهای «Afro Samurai» و «کازوکی ناکاشیما»، نویسنده‌ی سریال انیمیشنی «Kill La Kill» نیز در این پروژه فعالیت خواهند داشت.

 

پوستر رسمی فیلم Batman Ninja در رویداد کامیک‌کان نیویورک

در رویداد کامیک‌کان نیویورک، جزئیات زیادی از پروژه‌ی «Batman Ninja» فاش نشد، جز اینکه به ادعای سازندگان، این فیلم انیمیشنی، «یک حرکت خلاقانه و تخیلی بر روی بتمن و بسیاری از کاراکترهای مرتبط با اوست».

طبق گفته‌ی کمپانی برادران وارنر، به زودی یک تیزر کوتاه از انیمیشن بلند «Batman Ninja» منتشر می‌شود و فیلم اصلی نیز، در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

 

«بتمن» در فیلم Batman: Gotham by Gaslight

فیلم بعدی دی‌سی و برادران وارنر که قرار است تا چند ماه آینده اکران شود، انیمیشن بلند «Batman: Gotham by Gaslight» نام دارد که در دنیایی مجزا از دنیای اصلی کاراکترهای اصلی دی‌سی به‌نام Elseworlds جریان دارد. در حقیقت، این فیلم اقتباسی از داستان «Elseworlds» اثر «برایان آگوستین» و «مایک میگنولا» (خالق هل‌بوی) به‌شمار می‌رود که در آن، بتمن در مقابل یکی از خطرناک‌ترین دشمنانش یعنی «جک دِ ریپِر» (Jack the Ripper) می‌ایستد. داستان فیلم در شهر لندن و در سال ۱۸۸۸ جریان دارد و فضایی کاملا جدید از شوالیه تاریکی را به تصویر می‌کشد.


منبع


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.