نسخه‌ی بتای بازی Monster Hunter: World از ۱۸ آذر آغاز می‌شود

سه ماه قبل از عرضه‌ی بازی، اولین محتوای دانلودی نسخه‌ی جدید Monster Hunter معرفی شد

نویسنده   پیمان عبدی  |

کمپانی سونی، روز گذشته در رویداد هفته‌ی گیم پاریس، روز آغاز نسخه‌ی بتای بازی Monster Hunter: World را همراه با اولین دی‌ال‌سی بازی اعلام کرد.

با وجود این‌که بازی Monster Hunter: World قرار است در ابتدای سال ۲۰۱۸ روانه‌ی بازار شود، اما سونی اولین محتوای دانلودی این بازی را معرفی کرد. سری Monster Hunter به استفاده از کراس‌اُورهای عجیب و غریب معروف است؛ نسخه‌ی جدید این سری نیز از این قاعده مستثنی نیست و قرار است در اولین دی‌ال‌سی، بازیکنان قادر شوند تا لباس «Aloy» از بازی Horizon: Zero Dawn را به کاراکترشان در بازی بپوشانند.

این تغییر لباس‌ها در نسخه‌های پیشین این سری نیز وجود داشت، مانند نسخه Monster Hunter 4 Ultimate که زره Legend of Zelda را در اختیار بازیکنان قرار می‌داد. در اولین دی‌ال‌سی Monster Hunter: World نیز شما علاوه بر دست یافتن به کمان و زره کامل «Aloy»، می‌توانید از زره دیگر او به نام Palico هم استفاده کنید. البته این موارد نامبرده، فقط برای کسانی قابل‌استفاده خواهد بود که بازی را بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ اجرا کنند.

روز ۹ دسامبر ۲۰۱۷ مصادف با ۱۸ آذرماه سال جاری، نسخه‌ی بتای بازی Monster Hunter: World در اختیار دارندگان سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار خواهد گرفت. در این نسخه‌ی آزمایشی، سه ماموریت در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد که می‌توانند آن‌ها را به صورت تک‌نفره یا به‌صورت چندنفره‌ی آنلاین، تجربه کنند. این سه ماموریت شامل Great Jagras و Anjanath در ناحیه‌ Ancient Forest و Barroth در ناحیه Wildspire Waste می‌شوند.

نسخه اصلی Monster Hunter: World قرار است در تاریخ ۶ بهمن امسال برای کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت منتشر شود و تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی ویندوزی این بازی نیز در آینده مشخص خواهد شد.


منبع Gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.