تماشا کنید: تبلیغ جدیدی از فیلم Star Wars: The Last Jedi منتشر شد

تاریکی برمی‌خیزد و روشنی در برابر آن صف‌آرایی می‌کند

نویسنده   عرفان استادی  |

ویدیوی تبلیغاتی Star Wars: The Last Jedi صحنه‌های جدیدی از فیلم را به نمایش می‌گذارد. برای تماشای این تیزر با گیمان همراه شوید.

هرروز به عرضه فیلم The Last Jedi نزدیک می‌شویم و به همراه آن ماشین غول‌آسای تبلیغاتی شرکت دیزنی خود را بیشتر و بیشتر نشان می‌دهد. فیلم «آخرین جدای» به عنوان هشتمین قسمت از مجموعه جهانی Star Wars به ادامه ماجرای نبرد نیروهای مقاومت در برابر فرقه اول به رهبری اسنوک می‌پردازد. لوک اسکای‌واکر، قهرمان افسانه‌ای این سری، در فیلم The Force Awakens حضور ناچیزی داشت و با توجه به وعده‌های کارگردان The Last Jedi یعنی رایان جانسون، این مسئله در این قسمت جبران می‌شود و لوک اسکای‌واکر در مرکز و قلب این فیلم قرار می‌گیرد. رایان جانسون حتی تایید کرده است که عنوان فیلم به شخصیت لوک اشاره دارد.

از طرفی The Last Jedi می‌تواند مرز فروش فیلم‌ها را برای همیشه عوض کند. قبل‌تر در گزارشی پیش‌بینی شد که فروش هفته اول فیلم بسیار گسترده و موفقیت‌آمیز خواهد بود اما سوال اینجاست که آیا این قسمت می‌تواند از فروش ۲.۲ میلیارد دلاری The Force Awakens فراتر رود؟ پاسخ این سوال را در تاریخ ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر) و با عرضه فیلم برروی پرده نقره‌ای سینماها می‌گیریم.


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.