مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تاکنون 900 هزار نسخه از Marvel vs Capcom Infinite به فروشگاه‌ها ارسال شده است

نویسنده   سورنا رضایی  |

کپکام اخیراً گزارش مالی خود را برای نیمه نخست سال مالی منتشر کرد. این گزارش شامل آمار فروش عناوین اخیر این شرکت می‌شود. برای جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

با توجه به گزارش مالی شرکت کپکام که اخیراً در اختیار سرمایه‌ گذاران قرار گرفته است، میزان فروش بازی Resident Evil 7 به حدود ۴٫۱ میلیون نسخه رسیده است که عملکرد بسیار خوبی محسوب می‌شود. پیش از این اعلام شده بود که میزان فروش این بازی از مرز چهار میلیون نسخه عبور کرده است. میزان فروش این بازی در اوایل عرضه مطابق انتظارات کپکام نبوده است اما این‌طور که به‌نظر می‌رسد، به مرور زمان نظر منفی علاقه‌ مندان و کاربران نسبت به این بازی تغییر کرده و در نتیجه شاهد افزایش در فروش آن بوده‌ایم.

بازی بعدی که در گزارش مالی کپکام به آن اشاره شده است، بازی Marvel vs Capcom Infinite است. با توجه به گزارش، تاکنون ۹۰۰ هزار نسخه از این بازی به فروشگاه‌های مختلف ارسال شده است. این بازی در زمان عرضه خود در انگلستان نتوانست عملکرد مناسبی در زمینه فروش داشته و در نتیجه حتی در میان ده بازی پرفروش هفته نیز قرار نگرفت. به‌همین دلیل نیز مدت کوتاهی پس  از عرضه، شاهد کاهش قیمت نسخه‌های پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان این بازی به ۲۴٫۸۵ پوند بودیم.

در دیگر بخش گزارش مالی، به عملکرد فرنچایز Monster Hunter در کشور ژاپن اشاره می‌شود. با توجه به گزارش، نسخه‌های فرعی و همچنین موبایلی این سری عملکرد خوبی در کشور ژاپن داشته و این‌طور که به نظر می‌رسد این روند ادامه دار خواهد بود. همچنین میزان فروش Monster Hunter XX که تنها در ژاپن عرضه شده نیز بسیار عالی بوده است. در پایان لازم به ذکر است که جدیدترین نسخه از این فرنچایز با نام Monster Hunter World در تاریخ بیست‌وششم ژانویه ۲۰۱۸ (ششم بهمن ماه) برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.


منبع VG247


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.