مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

به نظر می‌‌رسد که ایکس‌باکس وان ایکس شروع بسیار خوب و موفقی را داشته است

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

خرده فروشی بزرگ گیم‌استاپ اعلام کرده که اکثر موجودی ایکس‌باکس وان ایکس خود را در همان ۲۴ ساعت اولیه به اتمام رسانده است.

به نظر می‌‌رسد که ایکس‌باکس وان ایکس شروع بسیار خوب و موفقی را داشته است زیرا اخیرا خرده فروشی بزرگ گیم‌استاپ در طی مصاحبه‌ای اعلام کرده که اکثر موجودی این کنسول را در همان ۲۴ ساعت اولیه عرضه به اتمام رسانده است. با این حال متاسفانه فروشگاه مذکور به طور دقیق اعلام نکرده که چه تعداد واحد از پلتفرم میان نسلی مایکروسافت را به دست خریداران رسانده است و به همین دلیل این احتمال وجود دارد که گیم استاپ برای جلوگیری از انبار شدن ایکس‌باکس وان ایکس تعداد کمی از آن را سفارش داده باشد که البته از این موضوع اطمینانی نداریم و تنها یک حدس و گمان است.

با این حال به اتمام رسیدن موجودی ایکس‌باکس وان ایکس گیم‌استاپ به نفع خود این فروشگاه خواهد بود زیرا آن‌ها درخواست‌های بیشتری را برای دریافت پلتفرم مذکور دریافت خواهند کرد. از جهتی همین مسئله باعث می‌شود که در بازار احساس خلأ کمبود این کنسول پیش بیاید که خود باعث جلب توجه مشتریان بیشتری نسبت به آن می‌شود.

همان طور که در بالا اشاره کردیم تمام موجودی ایکس‌باکس وان ایکس فروشگاه گیم‌استاپ به اتمام نرسیده و آن‌ها از طریق وبسایت رسمی خود همچنان به دریافت سفارش درخصوص کنسول مذکور می‌پردازند. از جهتی مسئولان گیم استاپ نیز اخیرا بیانیه‌ای منتشر و اعلام کرده‌اند که به زودی مایکروسافت محموله‌های بیشتری را به آن‌ها ارسال خواهد کرد:

فروش کنسول ایکس‌باکس وان ایکس خارق‌العاده بوده و ما بخش عظیمی از موجودی خود را در همان ۲۴ ساعت اولیه عرضه به فروش رساندیم. با این حال ما همکاری نزدیکی با مایکروسافت داشته و به زودی محموله‌های بیشتری از قدرتمندترین کنسول تاریخ به دستانمان خواهد رسید.


منبع Gamespot
برچسبها ||


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.