مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

آیا Glorious Mission می‌تواند به موفقیت عظیم PUBG دست پیدا کند؟

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

اخیرا شرکت چینی تنسنت، Tencent، خبر از ساخت یک بازی موبایلی مشابه با عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds داده است.

روز به روز به محبوبیت بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds افزوده می‌شود و همین موضوع نیز باعث ترغیب شرکت‌های بزرگ بازیسازی نسبت به ساخت آثاری با حال و هوای عنوان مذکور شده است. تاکنون شاهد حالت بتل رویال در بازی‌هایی همچون Fortnite و GTA V بوده‌ایم و حال به نظر می‌رسد که یک کمپانی بزرگ قصد دارد تا این فرمول را بر روی یک اثر موبایلی پیاده سازی کند.

کمپانی چینی تنسنت، Tencent، که مالکیت سهام برخی از بزرگترین ناشران و سازندگان بازی در جهان را در اختیار دارد اخیرا خبر از ساخت یک اثر با عنوان Glorious Mission داده است. با توجه به شواهد می‌توان گفت که بازی ذکر شده شباهت‌های بی مانندی به PlayerUnknown’s Battlegrounds دارد و به نوعی کلونی از این اثر محسوب می‌شود.

قابل ذکر است که در حال حاضر تنسنت ۵ درصد از مالکیت استودیو سازنده بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds یعنی Bluehole را در اختیار دارد. در کنار آن نیز ۴۰ درصد از سهام شرکت سازنده اثر Fortnite یعنی اپیک گیمز نیز در اختیار کمپانی مذکور است. (قابل ذکر بوده که تنسنت حتی مالکیت تمامی حق و حقوق استودیو Riot Games که سازنده بازی League of Legends است را در اختیار دارد)

در حال حاضر زمان معینی برای عرضه بازی Glorious Mission مشخص نشده ولی تنسنت خبر از برگزاری نسخه بتا ساخته مذکور در آینده‌ای نزدیک داده است.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.