لاکپشت‌های نینجا هم به Injustice 2 رسیدند!

دو شخصیت Atom و Enchantress به همراه لاکپشت‌های نینجا در بسته‌ی الحاقی جدید Injustice 2

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

استودیوی ندررلم، سازنده‌ی بازی Injustice 2 از Fighter Pack 3، بسته‌ی الحاقی جدید این بازی رونمایی کرد که در آن شاهد لاکپشت‌های نینجا هستیم.

تریلر جدید بازی Injustice 2 نشان می‌دهد که این بازی سه شخصیت جدید را دریافت خواهد کرد؛ سه شخصیت جدید بازی Injustice 2 شامل لاکپشت‌های نینجا، Enchantress و Atom هستند. در حالی که شخصیت‌های جدید همگی می‌توانند برای مخاطبان جذاب باشند، این لاکپشت‌های نینجا هستند که بیشتر مورد توجه قرار گرفته‌اند.

در تریلری که از این بسته‌ی الحاقی منتشر شده، لاکپشت‌های نینجا مبارزه‌ی میان دو شخصیت Enchantress  و Atom را قطع می‌کنند. در حالی که میشل‌ آنجلو از برادران خود می‌خواهد که با بانوی جادوگر مبارزه کنند، لئوناردو از آن‌ها می‌خواهد که به عنوان یک تیم عمل کنند. علاوه بر صحنه‌های جذاب این تریلر، می‌توان گفت که احتمالا لاکپشت‌های نینجا در بازی به صورت یک تیم عمل خواهند کرد.

با این حال گیم پلی خاصی از این شخصیت‌ها منتشر نشده است اما احتمالا تنها یکی از شخصیت‌های لاکپشت‌های نینجا در بازی به مبارزه خواهد پرداخت. انتظار می‌رود دیگر لاکپشت‌ها حرکت‌های ترکیبی را انجام دهند و نتوان به صورت مستقیم آن‌ها را کنترل کرد. علاوه بر این، احتمالا لئوناردو به عنوان شخصیت اصلی لاکپشت‌های نینجا حضور خواهد داشت. در هر حال، تمامی این موارد حدس و گمان هستند و استودیوی ندررلم ممکن است سوپرایز ویژه‌ای را برای مخاطبان این بازی در نظر گرفته باشد.

بسته‌ی الحاقی جدید این بازی به همراه تمامی بسته‌های پیشین در نسخه‌ی  Ultimate Edition بازی موجود است؛ همچنین کاربران می‌توانند برای خرید این بسته‌ی الحاقی به تنهایی به سراغ پک سوم بازی موسوم به Fighter Pack 3 بروند. شخصیت Atom در تاریخ ۲۱ آذر به صورت Early Access در دسترس خواهد بود هرچند تاریخ دقیق عرضه‌ی دیگر شخصیت‌ها به صورت رسمی تایید نشده است.

این بسته‌ی الحاقی در حالی منتشر می‌شود که پیش از این شخصیت Hellboy به بازی اضافه شده بود. استودیوی ندررلم همچنین اعلام کرده است که نسخه‌ی پی‌سی بازی هم به زودی منتشر خواهد شد.


منبع gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.