چارت هفتگی انگلستان: از دومین هفته صدرنشینی Call of Duty WW2 تا ناکامی Need for Speed Payback

سونیک دوست داشتنی هم باز خراب کرد!

نویسنده   دانیال نوروزی  |

این هفته هر چقدر برای Call of Duty: WW2 خوشایند بود، برای بازی‌هایی مثل Need for Speed Payback و Sonic Forces دردناک بود. در ادامه با گزارش ویدیویی و متنی چارت هفتگی انگلستان همراه باشید.

Call of Duty: WW2 که دومین هفته‌ی انتشار خود را سپری می‌کند، ۴۳ درصد افت فروش را تجربه کرده، اما همچنان توانسته فروش بیشتری نسبت به رقبای این هفته‌ی خود داشته باشد و جایگاه نخست جدول را برای خود نگه دارد. ما در گیمان به این بازی نمره‌ی ۷.۵ از ۱۰ را که امتیاز خوبی محسوب می‌شود، اهدا کردیم.

از تغییرات معمول بازی‌های گذشته که بگذریم، شاید تازه واردها باشند که حسابی خبرساز شده‌اند. Need for Speed Payback که نمایش‌های پر زرق و برقی داشت و حسابی همه را منتظر گذاشته بود، با اقبال بد منتقدان و استقبال بسیار کم مخاطبان همراه شد و کار خودشو از جایگاه چهارم جدول شروع کرد. نسخه‌ی قبلی بازی که ریبوتی برای مجموعه در سال ۲۰۱۵ بود، در اولین هفته انتشار کار خود را از جایگاه سوم شروع کرد که از این حیث، موفق‌تر از Payback بوده است. از طرفی، Payback فقط نیمی از فروش بازی قبلی را تجربه کرده که این واقعا برای فرانچایز محبوبی مثل Need for Speed خطرناک است.

Sonic Forces دیگر بازی تازه وارد چارت است که آن هم با ناکامی مواجه شده و کار خود را از جایگاه پنجم شروع کرده است. بازی Football Manager 2018 هم دیگر بازی راه یافته به لیست ده برتر چارت است که کار خود را از جایگاه دهم شروع کرده، اما شاید نباید در فصلی به این شلوغی، انتظار چیز دیگری داشته باشیم.

شما می‌توانید گزارش کامل را از ویدیوی بالای پست مشاهده کنید.


منبع Chart Track

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.