مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

این به‌روزرسانی، نسخه بازی را به 1.1 تغییر می‌دهد

نویسنده   سورنا رضایی  |

شرکت بتسدا اخیراً به‌روزرسانی جدیدی را برای نسخه نینتندو سوییچ بازی Skyrim منتشر کرده است که نسخه بازی را به ۱٫۱ تغییر می‌دهد. برای جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

مدتی قبل، نسخه نینتندو سوییچ بازی نقش آفرینی Skyrim در دسترس علاقه مندان قرار گرفت. امروز، شرکت بتسدا به‌روزرسانی ۱٫۱ را برای این بازی منتشر کرد که در کنار رفع مشکلات‌ و باگ‌های شناخته شده، ویژگی‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند.

به‌روزرسانی جدید بازی Skyrim برخی از باگ‌های شناخته شده که برای بسیاری از کاربران دردسر ساز شده بودند را رفع می‌کند. از میان این باگ‌ها می‌توان به باگ استفاده از حمله سنگین در هنگام اسب سواری و نشانه گیری کمان با استفاده موشن کنترل اشاره کرد. علاوه بر این موارد، این به‌روزرسانی پشتیبانی از زبان چینی سنتی را نیز به بازی اضافه می‌کند. این پشتیبانی شامل زیرنویس‌ها و متن‌های داخل بازی می‌شود. در ادامه می‌توانید لیست تغییرات و بهبودهای این به‌روزرسانی را به‌ صورت خلاصه‌وار مشاهده کنید:

  • پشتیبانی از زبان چینی سنتی (زیرنویس‌ها و متن‌های داخل بازی)
  • پشتیبانی از قابلیت ضبط ویدیو با استفاده از دکمه ضبط
  • رفع مشکل صدا پس از استفاده از قابلیت جابجایی سریع
  • رفع مشکل در استفاده از آیتم‌های با طراحی Legend of Zelda
  • بهبود در عملکرد موشن کنترل

نسخه نینتندو سوییچ بازی Skyrim در مقایسه با نسخه ریمستر این بازی که در سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه شد، کمبود‌ها و نواقصی دارد. با این وجود، عملکرد آن بسیار عالی بوده و می‌توان آن را از نسخه‎‌های باکیفیت این بازی دانست.


منبع Gamingbolt


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.